آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 44181
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  وعده سردار جعفری‌نسب عملی شد؛ حال نوبت به دستگاه قضا رسید

  اراذل اوباش معروف مازندران «م ـ ط» دستگیر شد

  پس از مصاحبه شب گذشته سردار جعفری‌نسب صبح امروز مطلع شدیم، با درایت و قدرت پلیس مازندران، دو تن از اراذل و اوباش بابل «م ـ ط» و «ه ـ ح» در روستای پایین‌بازار این شهرستان دستگیر شدند.

  آوای شمال/ سردار مسعود جعفری‌نسب یک‌شنبه‌شب در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه اوباشی که دست به ضبط فیلم‌هایی از خود زدند جرأت نداشتند تا در بین مردم و بیرون از خانه‌های‌شان دست به این عمل بزنند، اظهار کرد: از سه سال گذشته تاکنون با اراذل و اوباش و سران آنها از سوی پلیس برخوردهای بسیار سخت شد که باعث ترس و وحشت آنها شده و برخی متهمان به ۲۵ سال حبس محکوم شدند که در زمان آزادی از زندان نیاز به عصا دارند.

  وی با اشاره به اینکه بیشتر اوباش در مازندران جمع‌آوری شده و تحویل مقامات قضایی شدند، بیان کرد: تنها یک نفر از این اراذل و اوباش به نام «م ـ ط» هم‌اکنون متواری بوده که در سوراخ موش خود مخفی شده است.

  فرمانده انتظامی مازندران با تأکید بر اینکه همه سوراخ‌موش‌ها را برای اراذل و اوباش ناامن کرده‌ایم، ادامه داد: برای دستگیری این فرد پلیس در همه شهرهای مازندران وارد میدان شده و مشغول رصد در استان‌های هم‌جوار است تا با برخورد قاطعانه با این فرد درس عبرتی برای دیگران محسوب شود.

  به گزارش بلاغ به نقل از منابع آگاه، پس از مصاحبه شب گذشته سردار جعفری‌نسب صبح امروز مطلع شدیم، با درایت و قدرت پلیس مازندران، دو تن از اراذل و اوباش بابل «م ـ ط» و «ه ـ ح» در روستای پایین‌بازار این شهرستان دستگیر شدند.

  سردار جعفری‌نسب فرمانده انتظامی مازندران ساعتی طول نکشید که به وعده دستگیری این شرور عمل کرد، حال نوبت دستگاه قضا مازندران «حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی‌فرد رئیس‌کل دادگستری مازندران و حجت‌الاسلام اسدالله جعفری دادستان استان مازندران» است، که با سخت‌ترین صورت با آنها برخورد کنند.

  برچسب ها :

  نظرات