آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 24 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4373
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  لطیفی: پول داشتیم بهترین‌ها را جذب می‌کردیم

  آوای شمال/ علی لطیفی در مورد شرایط حال حاضر تیم راه‌آهن اظهار داشت: همه چیز سر جای خودش قرار دارد و تمام بازیکنان با انگیزه فراوانی در تمرین شرکت می‌کنند. کارمان را کمی دیر شروع کردیم و از تیم‌های دیگر عقب هستیم اما با انگیزه‌ای که از بازیکنان می‌بینم می‌توانیم این عقب ماندگی را جبران […]

  آوای شمال/ علی لطیفی در مورد شرایط حال حاضر تیم راه‌آهن اظهار داشت: همه چیز سر جای خودش قرار دارد و تمام بازیکنان با انگیزه فراوانی در تمرین شرکت می‌کنند. کارمان را کمی دیر شروع کردیم و از تیم‌های دیگر عقب هستیم اما با انگیزه‌ای که از بازیکنان می‌بینم می‌توانیم این عقب ماندگی را جبران کنیم.

  وی در مورد جدایی بازیکنانی مانند علیپور، طالب‌لو، غلامی و برزای از راه‌آهن عنوان کرد: به غیر از علیپور که من هنوز معتقد هستم بازیکن راه‌آهن است، بقیه بازیکنان به خاطر نوع قراردادشان که اول فصل ثبت شده به صورت توافقی از راه‌آهن جدا شدند.

  سرمربی راه‌آهن تصریح کرد: در زمان استیلی قرار بود بازیکنانی مانند آبشک، برزای و غلامی در ازای دریافت مبلغی از راه‌آهن جدا شوند اما من نه تنها به این بازیکنان پولی ندادم بلکه برای جدایی‌ از آنها پول هم گرفتم. با این حساب و با توجه به این نوع جدایی نزدیک به ۶۰۰ میلیون برای باشگاه سودآوری کردیم.

  لطیفی درباره بازیکنان جدیدی که به راه‌آهن پیوستند، گفت: عباس محمدرضایی، عادل کلاه‌کج، محمد خزایی و محسن میرابی بازیکنانی هستند که به صورت رایگان به راه‌آهن پیوستند. به خاطر شرایط خاصی که داریم نمی‌توانستیم برای جذب بازیکن پول زیادی بدهیم به خاطر همین این بازیکنان رایگان و به صورت افتخاری با راه‌آهن قرارداد بستند. این بازیکنان تصمیم گرفتند برای بازگشت به سطح اول فوتبال ایران راه‌آهن را انتخاب کنند.

  وی ادامه داد: اگر پول داشتیم بهترین‌های ایران را جذب می‌کردیم اما واقعاً برای انتخاب بازیکن حق انتخاب نداشتیم. البته بازیکنانی که جذب کردیم جزو بهترین‌ها هستند.

  سرمربی راه‌آهن خاطرنشان کرد: زمانی که من مسئولیت فنی تیم را به عهده گرفتم نماینده دادستانی گفت که برای فصل نقل‌وانتقالات هیچ پولی وجود ندارد و مجبور بودیم با توجه به مدیریت خودمان بازیکن جذب کنیم. با این شرایط به شما قول می‌دهم بازیکنانی که جذب کردیم می‌توانند جای بازیکنان جدا شده را در تیم پر کنند.

  لطیفی در مورد انگیزه‌هایش برای هدایت راه‌آهن اظهار داشت: من از مربیانی نیستم که بخواهم روی نیمکت بنشینم و ساکت باشم. چه به عنوان مربی و چه به عنوان سرمربی همیشه آن هیجان و جوش و خروش را کنار زمین خواهم داشت.

  وی در خصوص وضعیت احمدرضا و امیر عابدزاده در راه‌آهن عنوان کرد: احمدرضا عابدزاده جزو مفاخر فوتبال ایران است اما پس از جدایی استیلی اعلام کرد که او هم می‌خواهد از راه‌آهن جدا شود، به خاطر همین ما هم با پرویز برومند به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها قرارداد بستیم.

  سرمربی راه‌آهن ادامه داد: امیر عابدزاده آینده فوتبال ایران بوده و نظر من روی این بازیکن مثبت است. عابدازده در بازی با پا یک دروازه‌بان بی‌نظیر است.

  لطیفی در پایان گفت: باید از بازیکنانم تشکر کنم که بدون دریافت پول و با توجه به شرایط راه‌آهن در تمرین شرکت می‌کنند و حرفی هم نمی‌زنند. آنها با این نوع رفتار می‌توانند برای کل فوتبال ایران الگو باشند.

  برچسب ها :

  نظرات