آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4361
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  تیم کی‌روش با سیاست بازی می‌کند و برای او نام‌ها مهم نیست

  آوای شمال/ اصغر شرفی در مورد پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل بحرین گفت: خیلی خوب شد که سه امتیاز را گرفتیم، آن هم در اولین بازی و در شرایطی که تغییراتی در ترکیب تیم ملی ایجاد شده بود. در بازی‌های رسمی معمولاً نتیجه ماندگار است و به بازی قشنگ امتیاز نمی‌دهند. با این حال […]

  آوای شمال/ اصغر شرفی در مورد پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل بحرین گفت: خیلی خوب شد که سه امتیاز را گرفتیم، آن هم در اولین بازی و در شرایطی که تغییراتی در ترکیب تیم ملی ایجاد شده بود. در بازی‌های رسمی معمولاً نتیجه ماندگار است و به بازی قشنگ امتیاز نمی‌دهند. با این حال باید بگویم بچه‌ها خوب بازی کردند و ما زشت فوتبال بازی نکردیم.

  مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: ما بسته بازی کردیم و در ضدحملات سرعت خوبی داشتیم. دیدید که سه گل ایران مردود اعلام شد و فکر می‌کنم اگر بازیکنان تیم ملی هماهنگی بیشتری با یکدیگر داشتند پنج گل به بحرین می‌زدیم.

  وی در پاسخ به این سؤال که آیا تیم ملی می‌تواند با همین سبک بازی در آسیا قهرمان شود، گفت: طبیعتاً انجام دفاع مطلق و بازی زشت نمی‌تواند تضمینی برای قهرمانی باشد ولی فکر می‌کنم تیم کی‌روش با سیاست بازی می‌کند. تیم او به حریفان فضا می‌دهد تا از اشتباهات آنها استفاده کند. البته این را هم فراموش نکنید که شخصیت فوتبالی ایران تا حدودی آسیب دیده بود و نباید کار به جایی می‌رسید که ما بابت شکست دادن تیم‌هایی مثل بحرین بیش از حد خوشحالی کنیم.

  شرفی در پایان خاطرنشان کرد: کی‌روش نظم و انضباط خاصی را در تیم ملی ایجاد کرده است و برای او نام‌ها مهم نیست. شما دیدید که صادقی و خسرو حیدری خیلی راحت بیرون نشستند، چون کی‌روش به بازیکنی بازی می‌دهد که آماده باشد و بتواند کمک کند.

  برچسب ها :

  نظرات