آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4355
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  بازتاب حضور پرشورهواداران فوتبال ایران در رسانه های استرالیا همچنان ادامه دارد

  آوای شمال/ تارنمای وست استرالین نوشت ایران روز یکشنبه در جریان پیروزی مقابل بحرین در اولین دیدار خود در جام ملتهای آسیا، از حمایت شدید هواداران برخوردار بود. در این دیدارتیم ایران دو بر صفر بحرین را مغلوب کرد. در حالی که تعداد انگشت شماری از هواداران بحرین در جایگاه تماشاگران حضور داشتند، جمعیت هوادار […]

  آوای شمال/ تارنمای وست استرالین نوشت ایران روز یکشنبه در جریان پیروزی مقابل بحرین در اولین دیدار خود در جام ملتهای آسیا، از حمایت شدید هواداران برخوردار بود. در این دیدارتیم ایران دو بر صفر بحرین را مغلوب کرد.

  در حالی که تعداد انگشت شماری از هواداران بحرین در جایگاه تماشاگران حضور داشتند، جمعیت هوادار ایران یک صدا تیم خود را تشویق می کردند.

  تاکنون فقط تیم استرالیا هواداران بیشتری را در این مسابقات جذب کرده است، اما ایرانی ها به آسودگی تیم ایران را تشویق می کردند.

  حمایت بالای هواداران از تیم ملی ایران، حتی کارلوس کی روش را متعجب کرد.

  کی روش که سرمربی رئال مادرید بوده است و سالها به عنوان مرد شماره دوم منچستریونایتد در کنار الکس فرگوسن فعالیت داشته است، از آنچه در ملبورن شاهد آن بود تمجید کرد.

  وی گفت: من خیلی تحت تاثیر ورزشگاه ، هواداران و حمایت آنها قرار گرفتم.

  مایکل براون مسئول اجرایی کمیته برگزاری جام ملتهای آسیا نیز گفت: تلاشهای جوامع محلی برای حمایت از تیم ها به ثمر نشسته است.

  وی گفت: از حضور چنین جمعیت بزرگ، مشتاق و پرهیاهویی خشنود هستیم.

  براون گفت: ما تلاش زیادی برای حضور جوامع چند فرهنگی در این مسابقات انجام دادیم .

  این حمایت خارج از ورزشگاه امی پارک نیز مشهود بود، در حالی که بازی آغاز شده بود، صدها هوادار که نتوانسته بودند بلیت تهیه کنند خارج از ورزشگاه مانده بودند. در حالی که در بیشتر باجه های عرضه بلیت کسی حضور نداشت، هواداران در صف منتظر ایستاده بودند.

  تارنمای خبری سیدنی مورنینگ هرالد نیز بعداز پیروزی تیم ایران نوشت: ایران هواداران پرشور خود را خوشحال به خانه فرستاد.

  تیم ملی ایران در حالی هفته گذشته وارد ملبورن شد، که سرمربی این تیم اظهار داشت مشکلات مالی آماده سازی برای این تورنمنت را با مشکل مواجه کرد.

  اگر ایران با این میزان آمادگی چنین انرژی، سرعت و تعهدی را به نمایش می گذارد، رقبای آنها بعد از موفقیت در یک یا دو بازی باید بیشتر احتیاط کنند.

  این دیدار هیجان انگیز و جالب در حضور جمعیت عظیم ۱۷ هزار نفری که بیشتر آنها را ایرانی‌ها تشکیل می دادند برگزار شد و هواداران از پیروزی دو بر صفر این تیم مقابل بحرین که در شروع بازی مشکلاتی برای تیم ایران ایجاد کرده بود، شادمان به خانه رفتند.

  برچسب ها :

  نظرات