آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 19 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4314
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی, ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  داعش ۵۰۰ کیلومتر از مرزهای ایران فاصله گرفته است

  آوای شمال/ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف در همایش بسیج و رسانه گیلان با اشاره به برگزاری دوازدهمین همایش بسیج و رسانه در این استان و با بیان اینکه این همایش از برنامه های تخصصی حوزه تخصصی در رسانه است، گفت: در این نشست ها باید به اهمیت موضوع انقلاب اسلامی در جهان پرداخته […]

  آوای شمال/ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف در همایش بسیج و رسانه گیلان با اشاره به برگزاری دوازدهمین همایش بسیج و رسانه در این استان و با بیان اینکه این همایش از برنامه های تخصصی حوزه تخصصی در رسانه است، گفت: در این نشست ها باید به اهمیت موضوع انقلاب اسلامی در جهان پرداخته شود.

  وی با بیان اینکه پس از گذشت ۳۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی دنیا به ملت ایران توجه دارد، تصریح کرد: اهمیت نظام اسلامی مربوط به فرهنگ انقلاب اسلامی است. مسئول روابط عمومی کل سپاه «محتوای پیام، جغرافیای مخاطب و ابزار انتقال پیام به مخاطب» را سه ضلع عملیات رسانه ای برشمرد و بیان کرد: گفتمان در عملیات رسانه ای بسیار تاثیرگذار است.

  سردار شریف، گفتمان ها را ساخته و پرداخته بشر عنوان کرد و افزود: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، گفتمان کمونیست و فرهنگ غربی از گفتمان های مسلط در جهان بود. مسئول روابط عمومی کل سپاه پیشرفت نظام اسلامی را به دلیل وجود رهبری هوشمندانه دانست و بیان کرد: مقام معظم رهبری با یک سخنرانی تمام طراحی های دشمن را خنثی می کند.

  سردار شریف با اشاره به چهار سال درگیری تروریست ها در سوریه، خاطرنشان کرد: در ماه سوم جنگ سوریه مقام معظم رهبری در سخنرانی در مرقد مطهر امام (ره) فرمودند که «دولت و مردم سوریه اجازه نمی دهند دشمنان در سرزمین سوریه کاری انجام دهند» و این امر نشان دهنده قدرت رهبری در ایران اسلامی است.

  وی به وجود حرکت های تروریستی داعش در پاریس اشاره کرد و گفت: رفتار مذکور نشان دهنده حرکت ناشیانه غرب در قبال سوریه است.

  برچسب ها :

  نظرات