آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4304
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی, ۱۳۹۳ - ۰۵:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  تجمع بسیجیان در مقابل خانه علی مطهری؛ انتشار یک خبر مشکوک

  آوای شمال/ عوامل نزدیک به فتنه‌گران در شبکه‌های اجتماعی به صورت مشکوکی ضمن انتشار آدرس منزل علی مطهری می‌گویند قرار است امشب تجمعی توسط “بسیجیان” در مقابل خانه علی مطهری به بهانه نطق امروز وی در مجلس انجام شود. این در حالی است که هیچ گروهی از اصولگرایان هیچ برنامه‌ای برای این اقدام نداشته و […]

  آوای شمال/ عوامل نزدیک به فتنه‌گران در شبکه‌های اجتماعی به صورت مشکوکی ضمن انتشار آدرس منزل علی مطهری می‌گویند قرار است امشب تجمعی توسط “بسیجیان” در مقابل خانه علی مطهری به بهانه نطق امروز وی در مجلس انجام شود.
  این در حالی است که هیچ گروهی از اصولگرایان هیچ برنامه‌ای برای این اقدام نداشته و در تماس‌های خبرنگاران با گروه‌ها و جریان‌های مختلف این شایعه به شدت تکذیب شده است.
  برخی از شخصیت‌ها و کارشناسان در تماس تلفنی تاکید کردند، با توجه به اعلام گسترده این موضوع آنهم صرفاً توسط حامیان فتنه در شبکه‌های اجتماعی به نظر می‌رسد این شایعه در وهله اول یک دروغ بزرگ برای برجسته‌سازی بخشی از نطق امروز علی مطهری در مجلس و ایجاد فضای مظلوم‌نمایی برای وی است.
  کارشناسان همچنین می‌گویند: البته ممکن است عوامل فتنه با حمایت ضدانقلاب با تجمع فریب و به نام تجمع علیه علی مطهری ضمن انجام اقدامات هنجارشکنانه و افراطی، این اقدامات را به نام اصولگرایان جا بزنند. تا بدین طریق لوازم بهره‌برداری خبری رسانه‌های ضدانقلاب در این زمینه فراهم شود.
   علی مطهری در بخشی از نطق امروز خود حرف‌های سابق خود درباره حصر را تکرار کرد. البته وی در بخش دیگری از نطق خود با انتقاد شدید از دولت در زمینه برداشت از صندوق توسعه ملی تاکید کرد که دولت به جای مجادله با مجلس در این باره باید اعتراف و عذرخواهی می‌کرد.
  وی همچنین درباره مسئله بدحجابی و عدم اقدامات لازم دولت در این زمینه نیز تذکراتی ارائه کرد.
  کارشناسان اصولگرا تاکید کردند، حرفهای امروز علی مطهری درباره حصر حرف‌های جدیدی نیست و وی پیش از این نیز این سخنان پوچ را مطرح کرده و پاسخ‌های حقوقی نیز به وی داده شده است.

  برچسب ها :

  نظرات