آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4264
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۵
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  این متهم میلیاردی را شناسایی کنید

  آوای شمال/ در مرداد سال جاری نماینده حقوقی یکی از بانک‌ها با مراجعه به دادسرای ناحیه ۶ تهران ( ناحیه خارک ) و طرح شکایتی در خصوص برداشت غیرقانونی از حساب یک شرکت عمرانی، عنوان داشت که مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از حساب این شرکت برداشت شده است. با تشکیل پرونده مقدماتی […]

  آوای شمال/ در مرداد سال جاری نماینده حقوقی یکی از بانک‌ها با مراجعه به دادسرای ناحیه ۶ تهران ( ناحیه خارک ) و طرح شکایتی در خصوص برداشت غیرقانونی از حساب یک شرکت عمرانی، عنوان داشت که مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از حساب این شرکت برداشت شده است. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “جعل” و به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه ۶ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی با مراجعه به شعبه بانک محل حساب شرکت عمرانی با نام معلوم در شهر جدید پردیس و انجام تحقیقات اطلاع پیدا کردند که برداشت وجه از طریق شعبه دیگری در خیابان کریم خان انجام شده که با مراجعه به شعبه خیابان کریم خان و بررسی تصاویر به‌ دست آمده از دوربین‌های مداربسته بانکی، کارآگاهان موفق به شناسایی تصویر جوانی شدند که طی دو نوبت جداگانه، اقدام به دریافت مبلغ ۲٫۵میلیارد تومانی از بانک کرده بود.
  این متهم میلیاردی را شناسایی کنید
  با به دست آمدن تصاویر تحویل گیرنده پول، این شخص به نام “خلیل . ح” ( متولد ۱۳۶۵ ) به عنوان مدیر یک شرکت پیمانکاری فعال در زمینه نصب آسانسور و خدمات مرتبط با آن که با شرکت عمرانی صاحب حساب ارتباط کاری داشته، مورد شناسایی قرار گرفت.

  در ادامه تحقیقات و با بررسی دو فقره چک بانکی ارائه شده به شعبه خیابان کریم خان، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که این دو فقره چک فاقد هرگونه اصالت بوده و “خلیل . ح” با اطلاع دقیق از شماره حساب بانکی و همچنین میزان تراکنش مالی حساب جاری متعلق به شرکت عمرانی، اقدام به جعل دو فقره چک حساب بانکی متعلق به این شرکت عمرانی کرده و با مراجعه به شعبه خیابان کریم خان اقدام به برداشت ۲٫۵ میلیارد تومانی از حساب شرکت کرده است .

  به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، سرهنگ کارآگاه محمدرضا ذاکراستقامتی، معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به متواری شدن متهم از محل سکونت خود و ادامه پیگیری پرونده در پلیس آگاهی، دستور انتشار تصویر متهم تحت تعقیب اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از سوی مقام قضایی صادر شده است.

  معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ از کلیه شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه یا محل‌های تردد وی دارند خواست تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۵۱۳ در اختیار اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

  برچسب ها :

  نظرات