آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4248
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  سرقت از رانندگان با موز مسموم!/ یکی از قربانیان در بیمارستان بستری شد

  آوای شمال/ ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه شانزدهم آذرماه عوامل گشت کلانتری ۲۰۹ ترمینال جنوب حین گشت زنی در پارکسوار آزادی بودند که فردی به هویت “کریم” ۴۵ ساله که راننده خط تهران-قزوین می‌باشد به مامورین مراجعه و اعلام شکایت کرد. شاکی به ماموران گفت: حدود ۲۰ روز پیش فردی از میدان آزادی به مقصد […]

  آوای شمال/ ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه شانزدهم آذرماه عوامل گشت کلانتری ۲۰۹ ترمینال جنوب حین گشت زنی در پارکسوار آزادی بودند که فردی به هویت “کریم” ۴۵ ساله که راننده خط تهران-قزوین می‌باشد به مامورین مراجعه و اعلام شکایت کرد.

  شاکی به ماموران گفت: حدود ۲۰ روز پیش فردی از میدان آزادی به مقصد قزوین سوار خودروی بنده شد که پس از طی مسافتی کوتاه وی یک عدد موز به بنده تعارف کرد که با خوردن آن حالم بد شد و سریعا فرد مسافر را پیاده کردم و خودم را به پارکسوار آزادی نزد همکارانم رساندم و به آنان گفتم که احتمالا مسموم شده‌ام و پس از چند دقیقه بیهوش شدم  که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل و پس از یک روز بستری شدن به دلیل مسمومیت در‌‌ نهایت پس از بهبودی نسبی ترخیص شدم تا امشب زمانی که در حال سوار کردن مسافر بودم‌‌ همان فرد مسافر را در خط سواریهای شخصی تهران – قزوین دیدم و به کمک رانندگان او را دستگیر کردیم.

  به دنبال این موضوع ماموران ضمن بررسی موضوع و پس از اطمینان از صحت گفته‌های شاکی سریعا به محل اعزام شده و مشاهده کردند تعدادی از رانندگان مرد ۴۸ ساله‌ای که پس از دستگیری هویت خود را “باقر” به مامورین اعلام کرد را دستگیر کرده‌اند که ماموران نامبرده را پس از اینکه تحویل گرفتند جهت تحققیات بیشتر و انجام بازجویی های پلیسی به کلانتری منتقل کردند.

  در بازرسی بدنی از متهم ۶ عدد موز مسموم  ، یک قوطی محلول مسموم کننده ، ۴ عدد سرنگ برای تزریق سم به همراه یک عدد بیمه نامه حوادث، یک عدد بیمه نامه خودرو و یک عدد کارت گارانتی که همه متعلق به افراد غیر بود کشف و متهم در تحقیقات پلیسی به جرم خود مبنی بر سرقت از رانندگان سواری‌های برون شهری با تعارف موز مسموم اعتراف کرد.

  سرهنگ حسین اسدی سرکلان‌تر پنجم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: در این رابطه پرونده تشکیل و متهم جهت کشف سایر جرایمش در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس اگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 

  برچسب ها :

  نظرات