آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4217
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  می خواستم عنوان آقای گلی ام را با پیراهن پرسپولیس تکرار کنم / از آسیا خط می خوردم نابود می شدم

  آوای شمال/ پس از اینکه حمید درخشان، رضا نوروزی را از لیست پرسپولیس برای رقابت‌های لیگ کنار گذاشت. مهاجم مصدوم سرخپوشان که دوران نقاهت خود را پشت سر می‌گذارد، با حضور در تمرینات خود را برای بازگشت مجدد به ترکیب سرخپوشان البته برای جام باشگاه های آسیا آماده می‌کند.   نوروزی که هنوز بابت خط […]

  آوای شمال/

  پس از اینکه حمید درخشان، رضا نوروزی را از لیست پرسپولیس برای رقابت‌های لیگ کنار گذاشت. مهاجم مصدوم سرخپوشان که دوران نقاهت خود را پشت سر می‌گذارد، با حضور در تمرینات خود را برای بازگشت مجدد به ترکیب سرخپوشان البته برای جام باشگاه های آسیا آماده می‌کند.

   

  نوروزی که هنوز بابت خط خوردن نامش از لیست سرخپوشان دلخور به نظر می‌رسد برای این که حداقل بتواند در لیست آسیایی پرسپولیس جایگاهی داشته باشد تمرینات ویژه‌اش را در درفشی فر برگزار می‌کند.

   

  * از حضورت در تمرینات بگو و البته دو باره می‌توانی در کنار سایر نفرات تمرین کنی چه حسی داری؟

  – واقعا مصدومیت اعصابم را به هم ریخته بود و خوشحالم که می‌توانم دوباره در زمین فوتبال راه بروم و تمرین کنم. البته هنوز یکی دو ماهی مانده تا دوران نقاهتم تمام شود اما به لحاظ روحی شرایطم نسبت به قبل خیلی بهتر شده است.

  * هنوز بابت خط خوردنت از لیست پرسپولیس ناراحتی؟

  – خب طبیعی است که ناراحت باشم هر بازیکن دیگری هم که جای من بود ناراحت می‌شد. در اروپا وقتی بازیکنی مصدوم می‌شود نه تنها پیگیر اوضاع او می‌شوند بلکه قراردادش را نیز تمدید می‌کنند. اما در فوتبال ما شرایط کاملا برعکس است و اتفاقاتی دیگر رخ می‌دهد.

  * البته جای شکرش باقی است که می‌توانی در آسیا برای پرسپولیس بازی کنی؟

  – فعلا که نامم در لیست ارسالی به AFC است اما باید دید تا آن موقع چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

  * با توجه به شرایطی که داری به آن بازی‌ها می‌رسی؟

  – بله، انشاءالله تا آن موقع اثری از مصدومیتم باقی نخواهد ماند. از روند رو به جلویی که داشته‌ام راضی‌ام تیم پزشکی هم معتقد است که حتی زودتر از موعد به تمرینات گروهی اضافه خواهم شد.

  * اگر از لیست آسیایی هم خط می‌خوردی چه واکنشی داشتی؟

  – واقعا نابود می‌شدم. اتفاقا برای همین که مبادا چنین اتفاقی رخ دهد در تمرینات حاضر شده‌ام و می‌خواهم به همه ثابت کنم که تمام نشده‌ام.

  * به نظرت اگر مصدوم نمی‌شدی الان چه جایگاهی در پرسپولیس داشتی؟

  – نمی‌دانم به هر حال این مصدومیت سرنوشت مرا تغییر داد. من با کلی آرزو به پرسپولیس آ‌مده‌ام و می‌خواستم عنوان آقای گلی‌ام را با پیراهن این تیم تکرار کنم. راستش اگر مصدوم نمی‌شدم این پتانسیل را درخودم می‌دیدم که بتوانم آقای گل شوم.

  * چون حالا مصدوم هستی که این حرف را نمی‌زنی؟

  – من قبلا این کار را انجام داده‌ام و فکر می‌کنم اگر شرایط ایده‌آلی داشتم می‌توانستم دوباره آقای گل شوم.

  برچسب ها :

  نظرات