آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4214
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  آه دایی و رحیمی، پرسپولیس را گرفته / دلال بازی های درخشان به تیم ضربه می زند

  آوای شمال/ کریم باوی هم از شرایط سرخپوشان ناراحت است، هم می‌گوید کار تیم ملی در جام ملت‌ها دشوار است:‌ * اوضاع پرسپولیس را چطور می‌بینید؟ – هیچ وقت پرسپولیس را به این نابسامانی و ضعیفی ندیده بودم. یکی از بارزترین مسائل این نابسامانی همین است که در تیم ملی یک بازیکن هم ندارد. مردم […]

  آوای شمال/ کریم باوی هم از شرایط سرخپوشان ناراحت است، هم می‌گوید کار تیم ملی در جام ملت‌ها دشوار است:‌

  * اوضاع پرسپولیس را چطور می‌بینید؟

  – هیچ وقت پرسپولیس را به این نابسامانی و ضعیفی ندیده بودم. یکی از بارزترین مسائل این نابسامانی همین است که در تیم ملی یک بازیکن هم ندارد. مردم نصف بازیکنان پرسپولیس را نمی‌شناسند. اینها همه به خاطر آه دایی و رحیمی است که به ناحق از پرسپولیس کنار گذاشته شدند. دایی شناسنامه فوتبال ایران است اما به جای او یک مربی را آوردند که کارنامه موفقی نداشته و تنها با دست‌های پشت پرده به این سمت رسیده است. پرسپولیس مدیرعاملی دارد که در زندان است. فکر می‌کنم در این تیم برای کسی فرقی نمی‌کند پرسپولیس هشتم شود یا دهم، هر کجا می‌رویم حرف از شرایط بد تیم است و ما باید پاسخگو باشیم. همه دوست دارند پرسپولیس به روزهای اوجش برگردد.

  * در مورد خریدهایی که پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات داشته چه نظری دارید؟

  – اول فصل دایی دستش بسته بود و الان هم به غیر از بابک حاتمی بقیه خریدهای پرسپولیس به درد نمی‌خورند و با واسطه به پرسپولیس آمدند. این واسطه‌بازی‌ها به پرسپولیس لطمه می‌زند. امیدوارم تیم به بخش خصوصی واگذار شود تا از این نابسامانی در بیاید.

  * فکر می کنید با این شرایط در لیگ و آسیا چه سرنوشتی در انتظار پرسپولیس باشد؟

  – من در آسیا بازی کرده‌ام و سطح بازی‌ها بسیار بالاست. وقتی پرسپولیس از پس تیم‌های داخلی برنمی‌آید چطور می‌خواهد در آسیا نتیجه بگیرد. متأسفم که هنوز یک فرد دلسوز پیدا نشده تا تیم را از این گرداب نجات دهد.

  * در مورد تیم ملی و بازی‌های جام ملت‌ها چه نظری دارید؟

  – تیم کنونی یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های ملی تاریخ است. وقتی بازیکنی از پرسپولیس در این تیم نیست، بفهمید که سطح فوتبال ما چقدر پایین آمده است. نام کی روش جهانی است و اعتبارش را در این تیم گذاشته اما پشتیبانی و حمایت لازم از این تیم نشد و با کمترین داشته‌ها در مسابقات شرکت کردیم.

  * فکر می‌کنید بتوانیم به جمع ۴ تیم نهایی صعود کنیم؟

  – به نظرم اگر این اتفاق بیفتد بعد از حماسه ملبورن، شاهد یک معجزه دیگر در استرالیا هستیم چون واقعاً کار دشواری است به خصوص با این تیم ملی.

  * و رفتن کریمی از تیم ملی؟

  – او نباید به سرعت مربی می‌شد. هم دانش لازم را نداشت و هم تجربه‌اش کم بود. کریمی نامش بزرگ است اما برای مربیگری زود بود. او بهترین کار ممکن را کرد که کنار کشید.

  برچسب ها :

  نظرات