آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4211
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  در گروه مرگ قرار گرفته‌ایم

  آوای شمال/ مرضیه یوسف در خصوص همگروهی ایران با کره جنوبی، ژاپن و ترکمنستان در مسابقات قهرمانی هندبال بانوان آسیا اظهار داشت: قرار بود فدراسیون نتیجه قرعه‌کشی را به ما اعلام کند که من این خبر را از شما شنیدم. باید بگویم در گروه سختی قرار داریم و باید آن را گروه مرگ بدانیم. وی […]

  آوای شمال/ مرضیه یوسف در خصوص همگروهی ایران با کره جنوبی، ژاپن و ترکمنستان در مسابقات قهرمانی هندبال بانوان آسیا اظهار داشت: قرار بود فدراسیون نتیجه قرعه‌کشی را به ما اعلام کند که من این خبر را از شما شنیدم. باید بگویم در گروه سختی قرار داریم و باید آن را گروه مرگ بدانیم.

  وی در ادامه افزود: کره جنوبی و ژاپن هر ۲ از تیم‌های مدعی آسیا محسوب می‌شوند و ترکمنستان نیز تیم قدرتمندی دارد. انشاءالله خداوند به ما کمک خواهد کرد تا مبارزه خوبی با حریفان خود داشته باشیم و از گروه خود صعود کنیم.

  سرمربی تیم ملی هندبال بانوان تاکید کرد: با مقایسه‌ای که نسبت به رقبای خود داشتیم، فکر نمی‌کردیم در این گروه قرار بگیریم و کار سختی در پیش داریم اما همیشه معتقدم که باید به خدا توکل کرد و تلاش خود را انجام خواهیم داد تا نتیجه خوبی به دست آوریم.

  یوسف یادآور شد: تیم‌های قدرتمندی در مسابقات قهرمانی آسیا حضور دارند و با هر کدام که همگروه می‌شدیم کار سختی در پیش داشتیم، البته ما این شانس را قائل بودیم که با اندونزی که تیم ضعیفی است هم‌گروه شویم. یک سر هر رقابت برد و یک سر دیگر آن باخت است. امیدواریم اگر هم از حریفی شکست خوردیم، بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

  وی در خصوص شرایط تیم ملی گفت: وضعیت فدراسیون مشخص نیست و هنوز رئیس فدراسیون انتخاب نشده است. به علاوه بازی تدارکاتی نداشتیم و اردوی تیم ملی مناسب نبوده اما من به غیرت بچه‌ها امیدوارم و معتقدم که آنچه که لازم بوده در تیم ملی انجام دادیم و آنچه مهم است این است که تا چه حد برنامه‌ها و تاکتیک‌هایی که با بچه‌ها کار کردیم، اجرا کنیم.

  سررمربی تیم هندبال بانوان یادآور شد: ۲۳ بازیکن را در اردو نگه می‌داریم و ۳،۴ روز قبل از اعزام ۱۸ بازیکن نهایی را اعلام می‌کنیم چرا که اتفاقات غیرمترقبه مانند آسیب‌دیدگی بازیکنان را در نظر بگیریم. برای مثال یکی از بازیکنان خوب‌مان روز گذشته دچار آسیب‌دیدگی شد و بعید می‌دانم که تا مسابقات قهرمانی آسیا مصدومیتش برطرف شود.

  یوسف در پایان گفت: امیدوارم که فردی در فدراسیون هندبال در راس کار قرار گیرد که به فکر هندبال باشد و برنامه‌های ۴،۵ ساله داشته باشد تا نتیجه جوانگرایی‌های‌مان را در آینده ببینیم

  برچسب ها :

  نظرات