آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ , Saturday 20 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4205
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  اردونشینان، فیکس نیستند و درهای تیم ملی همچنان باز است

  آوای شمال/ مجید زارعیان در مورد برنامه‌های تیم ملی جودو اظهار داشت: اردیبهشت ماه سال آینده باید در رقابت‌های قهرمانی آسیا روی تاتامی برویم و به همین دلیل چندین برنامه برون مرزی را برای ملی‌پوشان جودو در نظر گرفته‌ایم. حضور در تورنمنت‌های ترکیه و گرجستان از جمله برنامه‌هایی است که در صورت فراهم بودن شرایط […]

  آوای شمال/ مجید زارعیان در مورد برنامه‌های تیم ملی جودو اظهار داشت: اردیبهشت ماه سال آینده باید در رقابت‌های قهرمانی آسیا روی تاتامی برویم و به همین دلیل چندین برنامه برون مرزی را برای ملی‌پوشان جودو در نظر گرفته‌ایم. حضور در تورنمنت‌های ترکیه و گرجستان از جمله برنامه‌هایی است که در صورت فراهم بودن شرایط قطعا تیم ایران در آنها حاضر خواهد بود.

  وی ادامه داد: باید اشاره کنم که این رقابت‌ها امتیاز کسب سهمیه المپیک را نیز دارند و به همین جهت برای تیم‌ها و کشورها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در کنار این ۲  تورنمنت رایزنی‌هایی برای حضور در اردوی مشترک کره‌جنوبی در حال انجام است که امیدوارم این برنامه نیز اجرایی شود.

  سرمربی تیم ملی جودو عنوان کرد: رقابت‌های قهرمانی کشور نیز به خوبی برگزار شد اما واقعیت این است که این مسابقات به ما نشان داد که جودوی ایران در بخش کمیت نیز دچار مشکل است. یعنی ما با کمبود مبارز روبرو هستیم. در هر صورت از همین طریق اعلام می‌کنم که نفرات دعوت شده به اردوی تیم به هیچ وجه فیکس نشده‌اند و درهای تیم ملی به روی جودوکاران مدعی‌ باز است.

  زارعیان در خاتمه اشاره کرد: همه باید دست به دست همه بدهیم تا بتوانیم جودو را به روزهای خوب بازگردانیم. ملی‌پوشان باید تلاش‌شان را بکنند و مسئولان نیز تا جایی که از دست‌شان برمی‌آید حمایت کنند. همه به دنبال موفقیت تیم هستیم. این هدف مشترک می‌تواند برای رسیدن به موفقیت به ما کمک کند.

  برچسب ها :

  نظرات