آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4192
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  فدراسیون از بازگشت رودکی استقبال می‌کند

  آوای شمال/ آرش میراسماعیلی با اشاره به ابراز تمایل رودکی برای بازگشت به تیم ملی اظهار داشت: مجید زارعیان صحبت‌هایی را در مورد بازگشت رودکی با وی انجام داده که ظاهرا نتایج آن نیز مثبت بوده است. مطمئن باشید مسئولان فدراسیون جودو از حضور وی در تیم‌های ملی استقبال می‌کنند و هیچ مشکلی در مورد […]

  آوای شمال/ آرش میراسماعیلی با اشاره به ابراز تمایل رودکی برای بازگشت به تیم ملی اظهار داشت: مجید زارعیان صحبت‌هایی را در مورد بازگشت رودکی با وی انجام داده که ظاهرا نتایج آن نیز مثبت بوده است. مطمئن باشید مسئولان فدراسیون جودو از حضور وی در تیم‌های ملی استقبال می‌کنند و هیچ مشکلی در مورد بازگشت او وجود ندارد.

  وی ادامه داد: به صورت کلی به دنبال استفاده از تمام پتانسیل جودو هستیم و حتی در بخش مربیان نیز سیاسیت فدراسیون همین است. به دنبال استفاده از تمام نیروها هستیم و به همین دلیل سعی کردیم در جریان برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور بهترین‌ها را برای اردوهای تیم ملی انتخاب کنیم. در مورد برگزاری این دوره از رقابت‌های قهرمانی کشور هم باید اشاره کنم که خوشبختانه مسابقات خوبی را شاهد بودیم.

  مدیر تیم‌های ملی جودو عنوان کرد: البته در مورد کیفیت رقابت‌های قهرمانی کشور باید اشاره کنم که انتظارات بالاتر از این بود و متاسفانه استعداد خاصی در این دور از مسابقات ندیدیم. جا برای بهتر شدن وجود دارد و امیدوارم در ادامه راه بتوانیم تیمی قدرتمند برای حضور در رقابت‌های پیش رو بسازیم.

  نایب رئیس فدراسیون جودو در خاتمه گفت: رقابت‌های قهرمانی آسیای از ۲۷ اردیبهشت سال آینده به میزبانی کویت آغاز می‌شود و تمام مسئولان فدراسیون و تیم‌ملی به دنبال بهترین برنامه‌های آماده‌سازی در این میان خواهند بود. اردوها و مسابقات برون‌مرزی‌ را برای کسب آمادگی در نظر گرفته‌ایم که در صورت فراهم بودن شرایط قطعا انجام خواهند شد.

  برچسب ها :

  نظرات