آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 41690
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  علاقه رئال مادرید به نیمار شایعه است

  سرمربی بارسلونا علاقه‌مندی رئال مادرید به جذب نیمار را شایعه می‌داند.

  آوای شمال/ به نقل از آس، بارسلونا پس از فتح جام جهانی باشگاه‌ها و سپری کردن تعطیلات فرداشب (چهارشنبه) در هفته هفدهم لالیگا به مصاف رئال بتیس می‌رود. لوییس انریکه در نشست خبری پیش از بازی گفت: فرصت بیشتر کردن فاصله‌مان با دیگر حریفان را داریم. بازی جذابی خواهد بود. بتیس در چهار بازی خارج از خانه خود پیروز شده، اما در خانه متفاوت است. این تیم بازیکنان تعیین کننده‌ای همچون خواکین را در اختیار دارد. حریف را تحت فشار قرار می‌دهد و همیشه در نوکمپ ما را دچار مشکل کرده است.

  سرمربی بارسلونا درباره شرایط تیم اظهار کرد: همیشه بعد از تعطیلات ترسی وجود دارد، اما بازیکنان شرایط خوبی دارند و من خیلی خوشبین هستم. هدف ما این است که وضعیت جسمانی بازیکنان همچون سال گذشته باشد یا حتی بهتر از آن بشود. اکنون محرومیت ما تمام شده و از آزادی بیشتری برخورداریم.یکی از بازیکنان مورد نظر بارسلونا در فصل نقل انتقالات زمستانی دنیس سوارس است. انریکه در این باره گفت: او را بازیکن خوبی می‌دانم. در سویا فرصت کمی برای بازی داشت و در ویارئال بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشته است. می‌تواند بازیکن جذاب و جالبی باشد. اگر بازیکن جدیدی به تیم اضافه شود خروج بازیکن هم وجود دارد. همیشه می‌توان تیم را تقویت کرد.

  سرخی گواردیولا هفته‌ گذشته با تیم‌های پایه بارسلونا قرارداد امضا کرد، ساعاتی بعد باشگاه پس از دیدن توئیت‌های این بازیکن که توهین به باشگاه و بازیکنان بارسلونا قراردادش را فسخ کرد. سرمربی اسپانیایی در این باره اظهار کرد: از این اتفاق شگفت زده نشدم. پیش از این نیز با مسائلی این چنینی روبه رو شدم. هر چیزی را که در اینترنت منتشر می‌کنید باقی می‌ماند.

  بارسلونا تنها با رکورد گلزنی رئال مادرید در یک سال، دو گل فاصله دارد. انریکه در این باره گفت: این آمار می‌تواند انگیزه‌ای برای بازیکنان باشد، اما هدف ما پیروزی و کسب سه امتیاز است. اگر به این رکوردها دست یابیم بهتر است اما هدف ما کسب تمام امتیاز های ممکن است.

  سرمربی آبی‌اناری‌ها درباره علاقه مندی رئال مادرید به جذب نیمار گفت: این بخشی از شایعات فوتبال است و من را نگران نمی‌کند. /آ

  برچسب ها :

  نظرات