آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 15 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 41281
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ دی, ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  حماسه ۹ دی درس بزرگی به فتنه‌گران داد/ رونمایی اوج اقتدار ملت ایران در این حماسه

  امام جمعه محمودآباد حماسه نهم دی‌ماه را اوج اقتدار ملت ایران دانست و افزود: این حماسه درس بزرگی به فتنه‌گران داد.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در جمع فعالان فرهنگی شهرستان با گرامیداشت حماسه تاریخی و ماندگار ۹ دی گفت: فتنه سال ۸۸ همچنان از عبرت‌های جدی و از امتحانات ویژه در انقلاب است و باید توسط آگاهان و دلسوزان انقلاب به‌صورت ویژه واکاوی شود و عبرت‌ها و درس‌های آن در جامعه مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

  وی افزود: فتنه‌گران با اقدامات براندازی خود مدت ۸ ماه کشور را معطل و ابهت جهانی انقلاب را تحت تأثیر قرار دادند و با اصرار بر خیره‌سری‌ها و مواضع مسئله‌ساز خود بهانه به دست دشمنان نظام و انقلاب دادند.

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به حوادث تلخ و جانسوز محرم سال ۸۸ و توهین به عزاداری سیدالشهدا اظهار کرد: در محرم همان سال با اهانت به ساحت مقدس حسین بن علی (ع)، آتش زدن خیمه‌ها و حسینیه‌ها و حمله به عزاداران حسینی، اوج خباثت خود را با هتاکی به ارزش‌های دینی مردم نشان دادند.

  موسوی خاطرنشان کرد: سرانجام پس از زنجیره توطئه‌ها در حلقه آخر و اوج فتنه‌ها، ملت بزرگ ایران پا به عرصه میدان گذاشته و در لبیک به ندای رهبر و مقتدای‌شان توفنده و دهها میلیونی در سراسر کشور در خیابان‌ها و میادین حاضر شدند و با این عظمت و قدرت طومار فتنه‌ها را برچیدند.

  وی حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ را اوج اقتدار ملت بزرگ ایران داست و افزود: بار دیگر اقتدار این ملت به رخ بدخواهان انقلاب و دشمنان در کمین نشسته بیرونی کشیده شد و بصیرت این ملت در میثاق با امام امت برای همیشه تاریخ جاودان مانده است.

  امام جمعه محمودآباد با تأکید بر برگزاری ارزنده مراسم سالگرد حماسه نهم دی ماه ابراز داشت: این درس بزرگ را دشمنان خارجی به خوبی دریافتند و فتنه‌گران داخلی نیز باید به درستی اقتدار و بصیرت مردم را به‌عنوان درس در رفتار و عملکرد خود در مقابل اصل نظام و ولایت فقیه در نظر داشته باشند.

   

   

  برچسب ها :

  نظرات