آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 41248
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ دی, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  در مراسمی به مناسبت هفته راهداری

  از راهداران نمونه محمودآباد تجلیل شد

  همزمان با هفته راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از پنج راهدار نمونه محمودآباد طی مراسمی تجلیل شد.

  آوای شمال/ با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان محمودآباد از راهداران شهرستان محمودآباد به مناسبت هفته راهداری و حمل‌ونقل تجلیل شد.

  در ابتدای این برنامه رئیس اداره راه و شهرسازی محمودآباد با تبریک ابن هفته به راهداران پرتلاش شهرستان به تبیین وظایف راهداری پرداخت.

  وی افزود: همه ساله با آغاز فصل زمستان و کاهش دما ماموریت‌های راهداران برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر و حفظ راه‌های ارتباطی برای تردد شهروندان افزایش پیدا می‌کند و به همین منظور روز اول دی ماه را هفته راهدار نامگذاری شده است.
   
  محسن غفاری حفظ و ارتقای ایمنی جاده‌ها و نصب علائم راهنمایی و رانندگی و عملیات روکش آسفالت و بهسازی جاده‌ها و پاکسازی حریم راه‌ها را از مهم‌ترین مأموریت‌های این قشر زحمت‌کش جامعه عنوان کرد.
  رئیس اداره راه و شهرسازی محمودآباد با اشاره به اینکه شهرستان محمودآباد دارای ۱۴ راهدار است،اظهار کرد: راهداران پرتلاش و زحمتکش در گرمای سوزان تابستان و سرمای طاقت‌فرسای زمستان به طور شبانه‌روز همواره در تلاش هستند و راهداران زیادی نیز در راه انجام وظیفه جان خودشان را از دست دادند.

  وی با گرامیداشت یاد راهدارانی که در حین انجام وظیفه محوله جان خود را از دست دادند، اظهار کرد: آن عزیزان جان دادند تا استفاده کنندگان از راه با آسایش و آرامش خاطر سفر کنند.

  این مسئول خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم مشکلات این قشر اثرگذار و پرتلاش جامعه را مرتفع کنیم تا بدون دغدغه مشغول انجام وظیفه در راه‌های کشور باشند.

  به گزارش آوای شمال، در این مراسم از پنج راهدار اداره راه و شهرسازی محمودآباد تجلیل به‌عمل آمد.

  برچسب ها :

  نظرات