آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4117
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۳ - ۰۶:۵۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  کنگره حزب مردم سالاری ۹ بهمن‌ برگزار می‌شود

  آوای شمال/ میرزا بابا مطهری‌نژاد رئیس ستاد انتخابات حزب مردم سالاری با اشاره به برگزاری کنگره حزب متبوعش اظهار داشت: کنگره سراسری حزب مردم سالاری ۹ بهمن‌ماه با حضور مهمانان غیرحزبی و اعضای حزب مردم سالاری برگزار می‌شود. وی در خصوص مدعوین این کنگره گفت: از دبیران کل احزاب اصلاح طلب و شخصیت‌های سیاسی اصلاح […]

  آوای شمال/ میرزا بابا مطهری‌نژاد رئیس ستاد انتخابات حزب مردم سالاری با اشاره به برگزاری کنگره حزب متبوعش اظهار داشت: کنگره سراسری حزب مردم سالاری ۹ بهمن‌ماه با حضور مهمانان غیرحزبی و اعضای حزب مردم سالاری برگزار می‌شود.

  وی در خصوص مدعوین این کنگره گفت: از دبیران کل احزاب اصلاح طلب و شخصیت‌های سیاسی اصلاح طلب همچون محمدرضا عارف برای حضور در کنگره دعوت شده است.

  عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری افزود: این کنگره در مجتمع آدینه واقع در خیابان آبشناسان برگزار خواهد شد.

  مطهری‌نژاد ادامه داد: این کنگره ۲ بخش دارد که دربخش اول شخصیت‌های سیاسی سخنرانی خواهند کرد و در بخش دوم انتخابات شورای مرکزی و هیئت داوران در دستور کار ما قرار دارد.

  وی درباره دعوت از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای حضور در کنگره حزب مردم سالاری گفت: تلاش می‌کنیم که پیام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را برای کنگره حزب مردم سالاری بگیریم.

  رئیس ستاد انتخابات حزب مردم سالاری تأکید کرد: یکی از دستورات اصلی ما در کنگره حزب مردم سالاری راهبرد انتخاباتی حزب مردم سالاری است که مطرح و در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.

  مطهری‌نژاد در پایان گفت: همچنین چگونگی ائتلاف با اصلاح طلبان را در کنگره حزب مردم سالاری مطرح خواهیم کرد و به نتیجه می‌رسانیم.

  برچسب ها :

  نظرات