آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ , Wednesday 18 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40987
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد:

  پیام بزرگ انقلاب اسلامی مشارکت مردم در تصمیمات کشور است

  فرماندار محمودآباد گفت: پیام بزرگ انقلاب اسلامی مشارکت مردم در تصمیمات کشور است.

  آوای شمال/ یحیی یوسف پور در حاشیه انتخابات اعضای هیئت اجرایی انتخابات در شهرستان محمودآباد، مهم ترین هدف مردم در همراهی با امام راحل در تثبت نظام مقدس جمهوری اسلامی را دخالت و مشارکت مردم در تحقق سرنوشت خود عنوان کرد و گفت: پیروزی انقلاب یک پیام شفاف و روشن داشت و آن اینکه مردم دوست دارند در تعیین سرنوشت خود و کشورشان ایفای نقش کنند.
  وی افزود: برگزاری هرچه باشکوهتر با حضور و مشارکت سراسری مردم در انتخابات پیش رو مدنظر وزارت کشور است و حضور حداکثری مردم سرمایه اجتماعی و پشتوانه نظام محسوب می شود.
  فرماندار محمودآباد برگزاری کاملا بی طرفانه و پرهیز از جانب داری را یک اصل و سیاست کاری در انتخابات پیش رو دانست و اظهار کرد: به انتخابات پرشور اعتقاد داریم و تخریب و به حاشیه بردن انتخابات را از هیچ کسی نمی پذیریم.
  یوسف پور خاطرنشان کرد: انتخابات نماد جمهوریت و مردم سالاری است و مظهر مشارکت سیاسی مردم بوده و از اهمیت و جایگاه ویژه ای در نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد.
  در ادامه رئیس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان محمودآباد با اشاره به اهمیت برگزاری هرچه باشکوهتر انتخابات گفت: اساسا اسلام به حضور مردم تاکید دارد و حفظ سلامت انتخابات از موضوعات مهم و مورد تاکید نظام است.
  حجت الاسلام غلامرضا کاوه مردم، نامزدها و مجریان انتخابات را عناصر اصلی انتخابات برشمرد و گفت: کلیه فعالیت های انتخاباتی کاندیدا در محمودآباد رصد می شود و قانون مبنای تصمیم گیری ها است.
  همچنین دادستان دادسرای عمومی و انقلاب محمودآباد نیز اظهار کرد: مجریان انتخابات امانت دار رای مردم هستند و مردم برای تعیین سرنوشت خود با حضور در انتخابات برای خود تصمیم می گیرند و ما باید به آرای مردم اهمیت بدهیم و اجرای عین مفاد قانون از مجریان انتخابات را انتظار داریم.
  فتح الله جعفری اضافه کرد: احترام به قانون امنیت را به همراه دارد و هر چه مردم بیشتر به قانون احترام بگذارند بیشتر در جامعه احساس امنیت می کنند.

  برچسب ها :

  نظرات