آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4097
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ دی, ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  قهرمان جام ستارگان پومسه معرفی شد

  آوای شمال/ در پایان دومین دوره رقابت های لیگ برتر پومسه در مجموع بخش تیمی و انفرادی تیم رازق پور برای دومین سال پیاپی مقام نخست را از آن خود کرد، شهرداری نجف آباد دوم شد، شهرداری سمنان بر سکوی سوم ایستاد. هفته هفتم و هشتم لیگ برتر پومسه جمعه برگزار شد که در بخش […]

  آوای شمال/ در پایان دومین دوره رقابت های لیگ برتر پومسه در مجموع بخش تیمی و انفرادی تیم رازق پور برای دومین سال پیاپی مقام نخست را از آن خود کرد، شهرداری نجف آباد دوم شد، شهرداری سمنان بر سکوی سوم ایستاد.

  هفته هفتم و هشتم لیگ برتر پومسه جمعه برگزار شد که در بخش انفرادی رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال سید علی موسی نیا زارع از هیات تکواندو گیلان، در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال کوروش بختیار از فرهنگ رازق پور تهران، در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال علی نادعلی از شهرداری نجف آباد، در رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال علی سلمانی از شهرداری سمنان، در رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال محمدتقی حاتمی از شهرداری نجف آباد، در رده سنی ۵۱ تا ۶۰ سال حسینعلی نظری از فرهنگ رازق پور تهران و در رده سنی ۶۱ سال به بالا هدایت آریانفر از شهرداری نجف آبادعناوین نخست را از آن خود کردند.

  اما در بخش تیمی این رقابت ها و در رده سنی کمتر از ۱۷ سال تیم های فرهنگ رازق پور تهران الف، در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال شهرداری نجف آباد الف و در رده سنی بالای ٣١ سال شهرداری سمنان مقام قهرمانی را بدست آوردند.

  همچنین در پومسه ابداعی رده سنی کمتر از ۱۸ سال کوروش بختیار از فرهنگ رزاق پور تهران و در رده سنی بالای ۱۸ سال احسان کلاسنگیان از فرهنگ رازق پور تهران اول شدند.

  در بخش بهترین های این لیگ هم قربان دلشاد از استان همدان به عنوان بهترین داور، مهدی قاسمی میر از شهرداری سمنان به عنوان بهترین سرپرست، حسینعلی نظری از باشگاه فرهنگ رازق پور به عنوان بهترین پومسه کار و مربی و هیئت فارس به عنوان تیم اخلاق معرفی شدند.

  در نهمین دوره لیگ دسته اول جام نشاط، که به طور همزمان برگزار و پایان یافت نیز در مجموع مسابقات تیمی و انفرادی، تیم راهیان تهران برسکوی نخست ایستاد، موسسه قلعه افشاریان طلوع خوزستان نایب قهرمان شد و شهرداری نجف آباد مقام سوم را بدست آورد.

  برچسب ها :

  نظرات