آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ , Thursday 19 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40898
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آذر, ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۱
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  پاییز تنهایی در آخرین روزهای پاییز

  کنسرت احسان خواجه امیری در محمود آباد + عکس

  آوای شمال/ پس از دو ماه دوری از اجراهای زنده موسیقی در کشور در روزهای پایانی ماه جیغ پاییز, احسان خواجه امیری «پاییز,تنهایی» را در محمودآباد به روی صحنه برد. خواجه امیری در این کنسرت قطعات پرمخاطبی همچون این حقم نیست, نمیدونم, دریا, کجایی, حس, سلام آخر, تاوان,  عشق دوم, لحظه ,پـرنده و … را […]

  آوای شمال/ پس از دو ماه دوری از اجراهای زنده موسیقی در کشور در روزهای پایانی ماه جیغ پاییز, احسان خواجه امیری «پاییز,تنهایی» را در محمودآباد به روی صحنه برد.

  خواجه امیری در این کنسرت قطعات پرمخاطبی همچون این حقم نیست, نمیدونم, دریا, کجایی, حس, سلام آخر, تاوان,  عشق دوم, لحظه ,پـرنده و … را اجرا کرد.

  در ابن کنسرت پاییزی نوازندگان چیره دستی همچون همایون نصیری، بردیا امیری، احسان نی‌زن، فرشید ادهمی، کامیار ماندگاریان، مهراد هزارخانی، علی ضرابی، سیامک کریم‌پور، محمد کاظمی به رهبری ارکستر «هومن نامداری» خواجه امیری را همراهی کردند. خواجه امیری در حین برنامه و بین اجرای قطعات به معرفی این نوازندگان پرداخت. وی بعد از معرفی احسان نی زن و فرشید ادهمی اشاره کرد در ماه های اخیر هر قطعه ای که به گوشم میرسید عموما ویولن و گیتار الکتریک آن ها توسط احسان و فرشید نواخته شده بودند.

  خواجه امیری در قسمتی از برنامه با اشاره به تعطیلات دوماهه ی اجراهای زنده رو به حاضرین گفت: در طول این مدت دلم برای اجرای زنده قطعات تنگ شده بود و خیلی خوشحالم که امشب نخستین کنسرتم بعد از این مدت را در کنار شماها هستم.»

  باتوجه به شرایط نامناسب سالن, شاهد صدابرداری بسیار خوبی در این کنسرت بوده ایم و کنسرت از نظم بالایی برخوردار بوده.

  گفتنی است این کنسرت به همت موسسه ی فرهنگی هنری «آوای مَها» به مدیریت «عرفان پرقوه» طی یک سانس در سالن پهلوان توکلی محمودآباد به روی صحنه رفت.

   

  عکس: مهدی کیهانی – هـراز نـو

  h1 h2 h3 h4 h5 h6 h7 h8 h9 h10 h11 h12 h13 h14

  ارسال شده در تاریخ جمعه, آذ

  برچسب ها :

  نظرات