آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 15 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40889
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آذر, ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی مازندران:

  آسمان مازندران از فردا آفتابی است

  رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امشب از ناپایداری هوای استان کاسته شده و روزهای شنبه و یک‌شنبه آسمان استان به صورت صاف تا نیمه‌ابری است.

  آوای شمال/ احمد اسدی اظهار کرد: از اواخر روز گذشته با عبور موج کم و بیش ناپایدار شاهد بارش باران در آسمان مازندران بودیم که بیشترین بارش تا عصر امروز مربوط به نوشهر حدود ۱۰ و بابلسر پنج میلی‌متر بوده است.

  وی بیان کرد: طی این مدت شاهد بارش پراکنده برق در ارتفاعات استان بودیم.

  رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: امروز بابلسر با دمای ۱۳ درجه بالای صفر گرم‌ترین و بلده با دمای چهار درجه زیر صفر سردترین دما را داشت.

  اسدی یادآور شد: دمای هوای ساری بین هشت تا حداکثر ۱۲ درجه در نوسان بوده است.

  وی تصریح کرد: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امشب از ناپایداری هوای مازندران کاسته شده و روزهای شنبه و یک‌شنبه آسمان استان به صورت صاف تا نیمه‌ابری با احتمال مه‌صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

  رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی مازندران ادامه داد: از یک‌شنبه شب تا صبح سه‌شنبه با عبور موج ناپایدار دیگر از روی منطقه انتظار داریم شرایط برای ابرناکی آسمان مهیا شده و شاهد بارش باران و برف در ارتفاعات استان باشیم که مقدار بارش‌ها قابل ملاحظه نیست.

  اسدی درباره وضعیت دمای هوای مازندران، اظهار کرد: روزهای شنبه و یک‌شنبه با توجه به کاهش ناپایداری هوا انتظار داریم حداکثر دما کمی گرم‌تر شود و روز دوشنبه به دلیل بارش مجدداً دمای هوا کاهش نسبی پیدا کند.

  وی در پایان گفت: وضعیت دریای مازندران امشب به صورت نسبتاً مواج و فردا با موج کوتاه پیش‌بینی می‌شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات