آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ , Tuesday 17 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40807
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد:

  دولت به دنبال برگزاری انتخابات پرشور و شفاف است/ نقش رسانه ها در ایجاد نشاط و امید در جامعه بی بدیل است

  فرماندار محمودآباد با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: برگزاری انتخاباتی پرشور و شفاف دغدغه دولت است و تلاش می کنیم به بهترین شکل اولین آزمون سیاسی دولت را برگزار کنیم.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور  در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات محمودآباد با اشاره به جایگاه رسانه‌ها در جامعه اظهار کرد: امروز رسانه‌ها اعم از مطبوعات و خبرگزاری‌ها نقش ارزنده‌ای در ایجاد نشاط و امید در بین مردم دارند.

  وی با اشاره به مسئله مهم انتخابات پیش‌رو افزود: نخستین آزمون دولت تدبیر و امید در موضوع انتخابات است و تمام مجموعه دولت به دنبال برگزاری انتخاباتی پرشور و شفاف است.

  فرماندار محمودآباد خاطرنشان کرد: براساس سیاست‌های دولت در رعایت اصل بی‌طرفی افرادی را در هیئت اجرایی انتخاب کردیم که چند معیار مهم را دارا باشند.

  یوسف‌پور دینداری، اعتقاد به حق‌‌الناس بودن رأی مردم و عدم جانب‌داری سیاسی را از جمله معیارهای مدنظر در این انتخاب عنوان کرد.

  این مسئول اظهار کرد: در نشست‌های مختلف به‌همراه اعضای هیئت نظارت و دادستان و طیف‌های مختلف سیاسی شهرستان، ۳۰ نفر را برای انتخاب اعضای هیئت اجرایی انتخابات محمودآباد معرفی کردیم.

  وی با تأکید بر اینکه با هرگونه رفتار سلیقه‌ای عوامل اجرایی برخورد قانونی می‌شود، بیان داشت: برای ما به‌عنوان نماینده دولت همه کاندیداها محترم هستند اما انتخاب هر فردی فرقی برای ما ندارد بلکه ما به اصل برگزاری انتخابات سالم و شفاف و پرشور توجه می‌کنیم.

  یوسف‌پور در ادامه به دغدغه‌های شهرستان اشاره کرد و افزود: استقرار برخی از ادارات از جمله منابع‌ طبیعی، هلال‌احمر و فنی و حرفه‌ای در دستور کار قرار دارد و پیگیر این موضوعات هستیم.

  فرماندار محمودآباد با بیان اینکه به موضوع شکار غیرقانونی پرندگان در محمودآباد توجه جدی داریم، اظهار کرد: برخورد قانونی مناسب با متخلفان بدون کمترین ملاحظه‌ای انجام می‌شود و همه مردم باید در حفظ محیط‌زیست و پرندگان مهاجر در تالاب سرخ‌رود به کمک دستگاه‌های مرتبط از جمله اداره حفاظت محیط‌زیست بیایند.

  وی در پایان در پاسخ به سوأل خبرنگار آوای‌شمال مبنی بر در نظر گرفتن جایگاه مناسب رسانه‌ها در ستاد انتخابات شهرستان گفت: از این موضوع استقبال می‌کنیم و با رعایت مسائل قانونی، نقش با اهمیت رسانه‌ها را در انتخابات شهرستان با ایجاد زیرساخت لازم پررنگ می‌کنیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات