آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 15 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40775
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  اعتراض فرزندان امام روح ‌الله به دستگیری وحشیانه «خمینی» نیجریه/ همه ما شیخ زکزاکی هستیم+تصاویر

  برخورد منفعلانه رسانه‌های دنیا با ظلم و جنایت وحشیانه در نیجریه کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی را بر آن داشت تا نسبت به این اقدام غیرانسانی اعتراض کرده و صدای شیعیان مظلوم نیجریه را به گوش جهانیان برسانند.

  آوای شمال/ در پی کشتار شیعیان نیجریه در چند روز گذشته و دستگیری «شیخ ابراهیم زکزاکی» رهبر جنبش اسلامی نیجریه موج عظیم حمایت‌های مردمی کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی از «خمینی» نیجریه به راه افتاده است.

  در حالیکه در این یورش، بیش از ۳۰۰ مسلمان شیعه به شهادت رسیدند و رهبر شیعیان نیجریه زخمی و بازداشت شد اما همچنان سکوت رسانه‌های غرب در این خصوص ادامه دارد؛ برخورد منفعلانه رسانه‌های دنیا با ظلم و جنایت وحشیانه صورت گرفته در نیجریه کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی را بر آن داشت تا نسبت به این اقدام غیرانسانی اعتراض و صدای شیعیان مظلوم نیجریه را به گوش جهانیان برسانند.

  براین اساس تصاویر، عکس‌نوشته‌ها، پوستر و مطالب مرتبط در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است که بخش کمی از آن را در ادامه مشاهده می‌کنید:

   

   

  *بکشید ما را ملت ما بیدارتر می‌شود

  حضرت امام‌خمینی (ره): بریزید خون‌ها را، زندگی ما دوام پیدا می‌کند، بکشد ما را ملت ما بیدارتر می‌شود. ما از مرگ نمی‌ترسیم و شما هم از مرگ ما صرف ندارید. دلیل عجز شماست که در سیاهی شب، متفکران ما را می‌کشید؛ برای اینکه منطق ندارید؛ اگر منطق داشتید صحبت می‌کردید؛ مباحثه می‌کردید. لکن منطق ندارید، منطق شما ترور است، منطق اسلام ترور را باطل می‌داند.

   

   

   

  به گزارش فارس، در حمله بامداد روز یکشنبه(۲۲ آذر) نیروهای ارتش نیجریه به حسینیه بقیه‌الله، شیخ «ابراهیم زکزاکی» رهبر شیعیان نیجریه در منطقه «گیسلو» شهر «زاریا» در ایالت «کادونا» چندین نفر از نزدیکان شیخ زکزاکی به شهادت رسیدند. در این یورش، رهبر شیعیان نیجریه زخمی و بازداشت و بیش از ۳۰۰ مسلمان شیعه به شهادت رسیدند.

   

  برچسب ها :

  نظرات