آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4068
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ دی, ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حمله زشت فوتبالیست لیگ برتری شیطان‌صفت به دختر جوان حادثه آفرید!

  آوای شمال/ این بار ماجرا به یک فوتبالیست خارجی برمی‌گردد که نسبت به گذشته بدجوری افت کرده و داستان آپارتمان مجردی‌اش نقل محافل فوتبالی است و چندی پیش حادثه‌ای در یک مجتمع در خیابان فرشته به وجود آورده است. ظاهراً این فوتبالیست پر سروصدا سوار آسانسور می‌شود که یک دختر ایرانی هم در آن آسانسور […]

  آوای شمال/ این بار ماجرا به یک فوتبالیست خارجی برمی‌گردد که نسبت به گذشته بدجوری افت کرده و داستان آپارتمان مجردی‌اش نقل محافل فوتبالی است و چندی پیش حادثه‌ای در یک مجتمع در خیابان فرشته به وجود آورده است. ظاهراً این فوتبالیست پر سروصدا سوار آسانسور می‌شود که یک دختر ایرانی هم در آن آسانسور بوده است. همین که در آسانسور بسته می‌شود این بازیکن معروف که گویا حال و احوال عادی نداشته، به طرف آن خانم جوان حمله‌ور می‌شود و …

  از قضای روزگار آسانسور در طبقه بعدی متوقف شده و مردم با شنیدن سروصدای دختر جوان بیرون می‌ریزند و او را به‌موقع از چنگال فوتبالیست شیطان‌صفت نجات می‌دهند.

  داستان به همین‌جا ختم نمی‌شود. خانواده دختر جوان شکوائیه‌ای را تنظیم و به مراجع قضایی ارائه می‌دهند که در نهایت پای مسئولان باشگاه لیگ برتری هم وسط می‌آید اما شاکی در نهایت به خاطر آبروی این باشگاه کوتاه آمده و رضایت می‌‌دهد!
  این اتفاق مشتی نمونه خروار این فوتبالیست خارجی متأهل است که همواره در مطبوعات با فرزندش عکس می‌اندازد و ادعای خانواده‌دوست ‌بودن می‌کند ولی در عمل آپارتمان خود را تبدیل به محلی برای تردد اراذل و اوباش و رفقای ناباب در تهران کرده بود.

  البته شنیدیم باشگاه بزرگ لیگ برتری بالاخره به این نتیجه رسید که عذر این فوتبالیست خارجی را بخواهد و تبعات آن را هم پس بدهد اما به راستی این سؤال باقی می‌ماند چرا ارزش‌های اخلاقی در این فوتبال نزول کرده و این‌قدر رنگ باخته است؟

  برچسب ها :

  نظرات