آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ , Wednesday 18 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40632
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  نائینی

  شعار امسال روز بصیرت؛ «۹ دی مظهر نفوذناپذیری ملت ایران در برابر فتنه آمریکایی»

  رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه ۹ دی، شعار امسال روز بصیرت را «نهم دی؛ مظهر نفوذناپذیری ملت ایران در برابر فتنه آمریکایی» اعلام کرد.

  آوای شمال/ دکتر علی محمد نائینی رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی با بیان اینکه بزرگداشت حماسه نهم دی دو جنبه دارد به تشریح آن پرداخت و گفت: یک وجه آن حرکت عظیم مردم است و وجه دیگر آن فتنه ای است که در سال ۸۸ به راه افتاد. هر دو وجه آن استثنایی بود. هم فتنه بدیع، پیچیده و متفاوت از توطئه‌های قبلی بود و هم واکنش انقلابی، حماسی و به موقع مردم، متفاوت از سایر راهپیمایی‌های متعارف بعد از انقلاب بود.

  وی ادامه داد: به همین جهت شعار نهم دی؛ مظهر نفوذناپذیری ملت ایران در برابر فتنه آمریکایی برای امسال در ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی انتخاب شد.

  رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی تصریح کرد:‌ این شعار پیامی هم برای استراتژی امروز آمریکا در ایران دارد. و آن پیام این است که آمریکا در سال ۸۸ با همه ظرفیت های سیاسی، رسانه ای، مالی، اطلاعاتی در دفاع از فتنه و فروپاشی از درون به میدان آمد و در پشتیبانی از جبهه معارض نظام هیچ کوتاهی نکرد. ولی ملت ایران باورها و استراتژی آمریکا و بازیگران داخلی آنرا در هم شکست.

  نائینی اظهار داشت:‌ بنابراین پیام شکست فتنه طراحی شده آمریکا در سال ۸۸ این است که؛ در ایران امکان فروپاشی نظام از درون وجود ندارد. ملت ایران نفوذناپذیر است و ملت ایران استراتژی نفوذ بیگانه را در هم خواهد شکست.

  وی اظهار داشت:‌حماسه نهم دی در سال ۸۸ نشان داد هرگاه ملت ایران نسبت به اصل نظام و ارکان آن احساس خطر کند، با همه ظرفیت توطئه دشمن را درهم می شکند. و نظام جمهوری اسلامی به لحاظ جایگاه ولایت فقیه و ساختار قدرت نفوذ ناپذیر است.

  رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی در پایان گفت:‌ از همه فعالان جبهه فرهنگی و سیاسی انقلاب اسلامی و دستگاه ها و نهادها و رسانه های کشور انتظار است در تبیین و روایت گری صحیح این رویداد تاریخی ماندگار با همه ظرفیت های رسانه ای، ادبی و هنری خود برای بزرگداشت حماسه نهم دی امسال اهتمام جدی به عمل آورند.

   

  برچسب ها :

  نظرات