آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40464
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۸
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  طبق مصوبه مجلس

  وزارت اطلاعات موظف به تدوین آیین‌نامه اجرایی طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس شد

  آوای شمال/ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان و در جریان بررسی طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس، ماده ۷ این طرح را با ۱۳۵ رأی موافق، یک رأی مخالف و ۴ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۴ نماینده حاضر در صحن عالنی به تصویب رساندند. طبق مصوبه مجلس، وزارت اطلاعات […]

  آوای شمال/ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان و در جریان بررسی طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس، ماده ۷ این طرح را با ۱۳۵ رأی موافق، یک رأی مخالف و ۴ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۴ نماینده حاضر در صحن عالنی به تصویب رساندند.

  طبق مصوبه مجلس، وزارت اطلاعات موظف شد با همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ظرف مدت ۳ ماه از تاریخ ابلاغ این قانون، آیین‌نامه اجرایی آن را تهیه کند و به تصویب هیأت وزیران برساند.

  همچنین وکلای ملت با ارجاع ماده ۶ طرح مذکور به کمیسیون اجتماعی با ۱۳۱ رأی موافق، ۴ رأی مخالف و ۴ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۴ نماینده حاضر در صحن علنی موافقت کردند.

  در ماده ۶ این طرح آمده بود: معاونان و مشاوران رئیس‌جمهور و وزرا و همه مدیران و یا همطرازان آنان در وزارتخانه‌ها، رؤسا و مدیران و یا همطرازان آنها در سازمان‌های دولتی، شرکت‌های دولتی، مؤسسات یا نهادهای عمومی غیردولتی و دستگاه‌هایی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر یا تصریح نام است از قبیل شرکت ملی نفت ایران، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک‌ها و بیمه‌های دولتی و همه مدیران سیاسی و قضایی کشور اعم از سفرا، استانداران، کارداران، رایزن‌ها، فرمانداران، بخشداران، شهرداران، مدیران شهرداری‌ها، رؤسا و مدیران دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی دولتی از مصادیق مشاغل حساس بوده و مشمول مقررات این قانون می‌باشند.

   

  برچسب ها :

  نظرات