آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40461
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۱
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  سردار نقدی در کرمانشاه:

  بسیج آماده همکاری با دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال است

  آوای شمال/ سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در کارگروه اقتصادی استان کرمانشاه اظهار کرد: کشور در تمام حوزه‌هایی که نیاز به توسعه دارد دارای ظرفیت‌های خوبی است. نقدی با اشاره به بازار ۲ میلیارد نفری منطقه برای فروش محصولات تولیدی، ادامه داد: بسیج به‌دنبال فتح‌المبین در عرصه اقتصادی کشور است. رئیس سازمان بسیج مستضعفین با […]

  آوای شمال/ سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در کارگروه اقتصادی استان کرمانشاه اظهار کرد: کشور در تمام حوزه‌هایی که نیاز به توسعه دارد دارای ظرفیت‌های خوبی است.

  نقدی با اشاره به بازار ۲ میلیارد نفری منطقه برای فروش محصولات تولیدی، ادامه داد: بسیج به‌دنبال فتح‌المبین در عرصه اقتصادی کشور است.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مشاغل خرد می‌توانند موجب اشتغال‌زایی و افزایش تولیدات شوند، گفت: مشکل تولید در کشور ما این است که سودآور نیست و باید برای کاهش هزینه تمام‌ شده محصولات گام‌های علمی و کارشناسی برداشته شود.

  وی با اشاره به اینکه بالا بودن هزینه‌های تولید موجب رفتن سرمایه به جاهای دیگر می‌شود، تصریح کرد: نقدینگی در کشور ما کم نیست، اما سرمایه‌ها به‌ سمت تولید نمی‌رود.

  این فرمانده ارشد نظامی با تصریح بر اینکه بازار نیاز به تولید دارد و تا زمانی‌که تولید سودآور نباشد، سرمایه‌گذار نیز هزینه‌ای در این راه صرف نمی‌کند، بیان داشت: کشور از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی برخوردار است که باید به شکل صحیح از آن استفاده کرد.

  این مقام مسئول افزایش دانش برای بهره‌وری در تولید محصولات را مورد تاکید قرار داد و متذکر شد: کشورهایی همچون ژاپن با افزایش سن نیروی انسانی مواجه هستند و در کشورهای اروپایی کمبود مواد اولیه وجود دارد که در کشور ما همه امکانات و شرایط برای تولید وجود دارد.

  نقدی نگاه به توانایی‌های درونی کشور و ظرفیت داخلی را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: افزایش قدرت اقتصادی کشور پشتوانه‌ای برای مذاکره‌کنندگان است و منفعل بودن ما را به‌سوی امتیاز دادن می‌برد که اشتباه است.

  وی با اشاره به اینکه اقتصاد و معیشت مردم باید اصلاح شود، عنوان کرد: مردم ظرفیت و سرمایه‌ای مهم و عظیم برای کشور هستند و امروز در عرصه سازندگی می‌توانند مشارکت داده شوند.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به حضور مردم در عرصه‌های مختلف به نمایش ۲۰ میلیونی اربعین حسینی اشاره کرد و افزود: مردم با همکاری با یکدیگر و به برکت پیروی از مکتب اهل‌بیت(ع) توانستند این واقعه عظیم را رقم بزنند.

  وی دنبال کردن صنایع بزرگ را نیازمند صرف هزینه‌های کلان دانست و یادآور شد: مشاغل کوچک اشتغال زیادی ایجاد می‌کند و بسیج کارهای بزرگی انجام داده است.

  نقدی خواستار تعریف یک چرخه برای فروش محصولات شد و بیان داشت: بسیج در عرصه‌های مختلف حضور دارد و دلسوز انقلاب است و انتقادات حزبی ندارد.

  این مقام مسئول با اشاره به ایجاد ۱۵۰ هزار شغل توسط بسیج طی ۲ سال اخیر در کشور، این موضوع را کمک به دولت برشمرد و گفت: انتقاد پیشرفت در کارها را رقم می‌زند و بسیج امروز به صحنه آمده همان‌طور که در دوران دفاع مقدس با توانمندی و بی‌توقع کارنامه قابل قبولی به‌جای گذاشت.

  وی از آمادگی بسیج برای همکاری با دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال کشور خبر داد و بیان داشت: مدیران اقتصادی باید از ظرفیت مردم در کارها استفاده کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات