آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 15 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40433
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۲
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  در پاسخ به تذکر حسن‌پور صورت گرفت

  مأموریت لاریجانی به کمیسیون بهداشت برای پیگیری موضوع مرگ برخی کرمانی‌ها در اثر آنفولانزا

  آوای شمال/ شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز پارلمان در تذکری با استناد به ماده ۱۱۰ آیین‌نامه داخلی مجلس خطاب به علی لاریجانی گفت: از یک انسان بزرگوار همچون حضرتعالی انتظار داشتیم صبح امروز در مورد مسائل حساس و فوری کشور در نطق پیش از دستور خود […]

  آوای شمال/ شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز پارلمان در تذکری با استناد به ماده ۱۱۰ آیین‌نامه داخلی مجلس خطاب به علی لاریجانی گفت: از یک انسان بزرگوار همچون حضرتعالی انتظار داشتیم صبح امروز در مورد مسائل حساس و فوری کشور در نطق پیش از دستور خود سخنانی را مطرح کنید.

  وی افزود: بیش از ۳۰ نفر ظرف ۲ تا ۳ روز گذشته مثل برگ خزان در استان کرمان از بین رفتند، اگر یک نفر در آن سر دنیا از بین برود همه بسیج می‌شوند و پیام می‌دهند.

  حسن‌پور همچنین به رئیس مجلس و رئیس‌جمهور، گفت: در استان ما دارو گیر نمی‌آید و ۱۰ نماینده این استان از روز گذاشته فریاد می‌زنند، اما به جای اینکه وزیر محترم روز گذشته به دانشگاه برود باید جلسه فوری تشکیل می‌داد و به موضوع فوت افراد بر اثر آنفولانزا در استان کرمان رسیدگی می‌کرد، آقای لاریجانی! لطفاً همین امروز کمیسیون بهداشت و درمان را مأمور کنید تا به کرمان بیایند و این موضوع را بررسی کنند، از هیأت رئیسه نیز درخواست دارم نماینده ویژه‌ای را به این استان بفرستد تا این موضوع را بررسی کند.

  وی با اشاره به اخبار منتشر شده در رسانه ملی گفت: دیشب در صدا و سیما اعلام کردند که این بیماری از ۶ سال گذشته وارد کشور شده و حالا جای سوال است که این پول‌هایی که برای مقابله با این موضوع گرفتند را چه کردند؟ باید پاسخ دهند که بودجه مربوط به سلامت کجا رفته است؟

  علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر این نماینده مجلس گفت: نکته‌ای که شما فرمودید را حتما هم به وزیر بهداشت تذکر می‌دهم تا هر چه زودتر پیگیری کند و هم از رئیس کمیسیون بهداشت و درمان می‌خواهم تا پیگیری این موضوع را به صورت جدی داشته باشد.

   

  برچسب ها :

  نظرات