آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ , Thursday 19 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40341
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  بر اساس نظرسنجی سی‌ان‌ان

  ۶۰ درصد آمریکایی‌ها از عملکرد اوباما در قبال تهدید تروریسم ناراضی هستند

  آوای شمال/ نظرسنجی تازه شبکه سی‌ان‌ان نشان می‌دهد که مردم آمریکا از عملکرد باراک اوباما رئیس‌جمهور این کشور در قبال تهدید تروریسم ناخرسند هستند. بنا بر این گزارش، از هر ۱۰ آمریکایی، ۶ نفر گفته‌‌‌اند که عملکرد اوباما در مواجهه با تروریسم مورد تائید آن‌ها نیست. ضمنا ۶۸درصد پرسش‌شوندگان گفته‌اند که رویکرد واشنگتن در مقابل […]

  آوای شمال/ نظرسنجی تازه شبکه سی‌ان‌ان نشان می‌دهد که مردم آمریکا از عملکرد باراک اوباما رئیس‌جمهور این کشور در قبال تهدید تروریسم ناخرسند هستند.

  بنا بر این گزارش، از هر ۱۰ آمریکایی، ۶ نفر گفته‌‌‌اند که عملکرد اوباما در مواجهه با تروریسم مورد تائید آن‌ها نیست. ضمنا ۶۸درصد پرسش‌شوندگان گفته‌اند که رویکرد واشنگتن در مقابل تروریسم به حد کافی قاطعانه نیست.

  بر اساس این نظرسنجی، برای اولین بار آمریکایی‌ها از اعزام نیروی زمینی برای مقابله با داعش اعلام حمایت کرده‌اند. به نوشته سی‌ان‌ان، ۵۳% از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی مشترک این شبکه و موسسه OCR گفته‌اند که با اعزام نیروی زمینی به عراق و سوریه موافق هستند.

  نتایج این نظرسنجی همچنین از اختلاف نظر شدید میان هواداران حزب جمهوری‌خواه و دموکرات در قبال مسئله پناهجویان حکایت دارد. در حالی که اغلب دموکرات‌ها از پذیرش آن‌ها اعلام حمایت کرده‌اند، جمهوری‌خواهان گفته‌اند که واشنگتن نباید پناهجویی بپذیرد.

  این نظرسنجی به صورت تلفنی و بین روزهای ۲۷ نوامبر تا ۱ دسامبر، یعنی پیش از تیراندازی مرگبار هفته گذشته در کالیفرنیا که داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفت، انجام شده است. جمعا ۱۰۲۰ نفر در این نظرسنجی شرکت‌ کرده‌اند و میزان خطای آن نیز مثبت و منفی ۳% اعلام شده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات