آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40319
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران:

  ساعت مفید کار ادارات ۲۲ دقیقه است/ بسیج، پیشتاز اقتصاد مقاومتی در کشور

  آوای شمال/ حسین محمدرضایی امشب در اجلاسیه مجمع بسیج کارمندان مازندران اظهار کرد: بسیج برای همه عرصه‌ها است و هرجایی که تهدیدی علیه نظام اسلامی و انقلاب اسلامی شکل می‌گیرد، بسیج تمام‌قد و هوشیارانه در آن عرصه حضور دارد و اجازه عرضه‌اندام و میدان‌داری را به دشمن نمی‌دهد. وی افزود: یکی از عرصه‌هایی که امروز […]

  آوای شمال/ حسین محمدرضایی امشب در اجلاسیه مجمع بسیج کارمندان مازندران اظهار کرد: بسیج برای همه عرصه‌ها است و هرجایی که تهدیدی علیه نظام اسلامی و انقلاب اسلامی شکل می‌گیرد، بسیج تمام‌قد و هوشیارانه در آن عرصه حضور دارد و اجازه عرضه‌اندام و میدان‌داری را به دشمن نمی‌دهد.

  وی افزود: یکی از عرصه‌هایی که امروز مدنظر دشمنان اسلام و انقلاب است، محیط اداری کشور است که دشمن به سختی دنبال این است که ادارات را از حالت انتفاع خارج کند.

  جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه هدف اصلی دشمن از این اقدام ایجاد نارضایتی مردمی است، اظهار کرد: اختلاف بین حاکمیت و مردم مهم ترین کارکرد این نقشه شوم دشمن است که بسیجیان ادارات باید این موضوع را جدی بگیرند. 

  محمدرضایی نگاه الهی به مسئولیت، نگاه الهی به مردم و ارباب رجوع، داشتن نظم و انضباط کاری، داشتن روحیه پیگیری را برای کارمندان بسیجی ضروری تلقی کرد و خاطرنشان کرد: داشتن صبر و بردباری، داشتن نگاه عادلانه و داشتن روحیه مهرورزی در برخورد با مردم از موجب اسلامی شدن بیشتر ادارات می‌شود.

  وی روحیه بسیج را سرشار از تکریم دانست و افزود: در سابقه بسیج است که تمام مشکلات را به واسطه همین روحیه مرتفع کرد و دشمنان نظام را ناکام گذاشتند.

  جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه رعایت ارزشهای اسلامی و اصول مدیریت باید به درستی انجام شود تا اداره به خوبی مدیریت شود، بیان داشت: دولت اسلامی یکی از اهداف عالی اسلام است و برخورداری از اهداف اداری برای همه کارگزران یک ضرورت است.

  محمدرضایی با اشاره به فرمایش امام علی(ع) در خصوص مسئله کار گفت: از نگاه مولای متقیان کار امانتی بر گردن ما است بنابراین باید این امانت را با پاک دستی حفظ کنیم  و از آن به عنوان نردبان ترقی استفاده نکنیم.

  وی با تأکید بر اخلاق‌مداری در ادارات دولتی گفت: باید همچون تعبیر امام راحل و شهید بهشتی خود را خدمت‌گذار مردم بدانیم.

  این مسئول اضافه کرد: همه کسانی که در جامعه اسلامی کار می‌کنند باید خودشان را خدمت‌گذار مردم بدانند و بدترین حالت این است که کارگزاران نگاه مستبدانه به مردم داشته باشند.

  جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران یادآور شد: پرهیز از هر گونه سستی در کار باید سرلوحه امور قرار گیرد و کارکرد ۲۲ دقیقه مفید در روز با توجه به دریافت حقوق کامل یک روز آفت محسوب می‌شود.

  محمدرضایی با بیان اینکه داشتن روحیه بسیجی و مدیریت جهادی در ادارات باید در برنامه کاری قرار گیرد، تأکید کرد: ارباب رجوع باید با رضایت‌مندی از اداره خارج شوند و اگر کار ما با مهرورزی توأم شود، باعث تداوم پیوند می‌شود.

  وی داشتن سعه‌صدر را یکی از صفات ارزنده و از ضروریات کارمند بسیجی دانست و گفت: اگر در محیط اداری مراجعه‌کننده گله‌مند است، کارمندان باید با صبوری پاسخگو باشند.

  جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران بیان داشت: در خدمت‌گذاری به مردم اگر عدالت مورد توجه قرار نگیرد، محیط اداری به فساد دچار می‌شود.

  محمدرضایی ادامه داد: بسیج باید فساد اداری را مورد توجه قرار داده و به عدل و عدالت در ادارات توجه ویژه داشته باشد چرا که نبود عدالت باعث گسترش نارضایتی به کل نظام می‌شود.

  وی با بیان اینکه تقوا فقط رعایت نماز اول وقت نیست، گفت: باید عدالت نیز در برنامه کاری ما قرار گیرد، حد مطلوب به این صورت است که بسیج احیاگر عدالت در جامعه باشد.

  این مسئول بیان داشت: کلام معصومان می‌تواند نسخه شفابخش برای رفع مشکلات اداری باشد و بسیج می‌تواند این موارد و مشکلات را نیز رفع کند.

  جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران در پایان بر اجرای اقتصاد مقاومتی در ادارات تأکید کرد و اظهار کرد: باید با صرفه‌جویی در مصارف همچون برق و گاز از منابع موجود نیز به اندازه نیاز ضروری استفاده کرد تا منویات مقام معظم رهبری در اجرای اقتصاد مقاومتی محقق شود.

  برچسب ها :

  نظرات