آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40313
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس شورای قشر بسیج کارمندان مازندران:

  اجرای اقتصاد مقاومتی در دستور کار بسیج کارمندان است

  آوای شمال/ رحمان رستمی صبح امروز در اجلاسیه سالانه مجمع شورای مشورتی بسیج کارمندان سپاه کربلای مازندران اظهار کرد: هدف از تشکیل بسیج کارمندی کمک به تحقق جامعه اسلامی از طریق پیاده‌سازی آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و رهنمودهای امام راحل و رهبر انقلاب در جامعه کارمندان مازندران است. وی تصریح کرد: باید با استفاده از […]

  آوای شمال/ رحمان رستمی صبح امروز در اجلاسیه سالانه مجمع شورای مشورتی بسیج کارمندان سپاه کربلای مازندران اظهار کرد: هدف از تشکیل بسیج کارمندی کمک به تحقق جامعه اسلامی از طریق پیاده‌سازی آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و رهنمودهای امام راحل و رهبر انقلاب در جامعه کارمندان مازندران است.

  وی تصریح کرد: باید با استفاده از ظرفیت قشر بسیج کارمندی به تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی در ادارات کمک کرد و برنامه‌ریزی برای جذب افراد برای ارتقای دستگاه‌های اجرایی و استفاده از توان فکر نخبگان در ادارات و سازمان‌هاست.

  رئیس شورای قشر بسیج کارمندان مازندران با بیان اینکه برای تحقق این کار باید افراد علاقه‌مند و توانمند را جذب کرده تا زمینه رفع مشکلات استان را فراهم کنند، اضافه کرد: کارمندان دستگاه اجرایی و قشر با ارائه ایده نو به تصمیم‌سازان استان کمک کنند تا اگر بخواهد در بین سایر اقشار بسیج به عنوان الگو نشان داده شوند باید نگرشی به نحوه مدیریت داشته باشیم.

  رستمی با بیان اینکه وظیفه اصلی بسیج کارمندان جاری کردن رهنمودهای ولایت‌فقیه در جامعه کارمندی اعلام کرد و گفت: تنظیم راهکار و راهبردها براساس رهنمودهای ولی امر مسلمین ضروری است.

  وی با اعلام اینکه خلاءهای قانونی در حوزه ادارات باید مشخص شود، افزود: راهکارها و شیوه‌های رفع مشکلات در ادارات استان باید مورد توجه قرار گیرد.

  رئیس شورای قشر بسیج کارمندان مازندران با تاکید بر ضرورت خودسازی در این قشر، درباره اقدامات انجام شده در شورای قشر بسیج کارمند استان اظهار کرد: در شورای قشر بسیج کارمندی بهترین افراد انتخاب شدند.

  وی از اجرای یک‌هزار و ۴۸۵ ساعت تلاش جدی برای تبیین منویات و مطالبات رهبر انقلاب اسلامی خبر داد و یکی از اقداماتی که در حال حاضر باید مورد توجه قرار گیرد را فرهنگ‌سازی در ارتباط با اجرای اقتصاد مقاومتی در بین کارمندان بسیجی در این حوزه برشمرد.

   

  برچسب ها :

  نظرات