آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 15 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40312
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس کارگروه فرهنگی بسیج کارمندان مازندران:

  دستورالعمل‌های مبارزه با فساد اجرا نمی‌شود

  آوای شمال/ ابراهیم اندرخورا صبح امروز در اجلاسیه مجمع بسیج کارمندان مازندران در مجتمع آموزشی رفاهی نفت این شهرستان اظهار کرد: فساد در نابود کردن دستاوردها نقش‌آفرین و بی‌تدبیری و سوء‌مدیریت نیز در این موضوع تاثیرگذار است. وی با بیان اینکه در جامعه هر وقت دچار مشکل شدیم اشکال را در مدیریت دیدیم، افزود: مدیریت […]

  آوای شمال/ ابراهیم اندرخورا صبح امروز در اجلاسیه مجمع بسیج کارمندان مازندران در مجتمع آموزشی رفاهی نفت این شهرستان اظهار کرد: فساد در نابود کردن دستاوردها نقش‌آفرین و بی‌تدبیری و سوء‌مدیریت نیز در این موضوع تاثیرگذار است.

  وی با بیان اینکه در جامعه هر وقت دچار مشکل شدیم اشکال را در مدیریت دیدیم، افزود: مدیریت جایگاهی در تحصیل کشور ندارد و بیشترین تحصیل‌کرده‌های مدیریت ما در سایر رشته‌های غیرمدیریتی هستند.

  رئیس کارگروه فرهنگی و اجتماعی شورای قشر بسیج کارمندی مازندران خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی کارکنان و بی‌ثباتی در حال اتفاق بوده و ریشه آن در عدم تخصص و مدیریت در سطح ادارات است.

  اندرخورا بیان کرد: بسیاری از دستورالعمل‌های مبارزه با فساد تنها به صورت حرف در ادارات مطرح می‌شود، ولی از اجرای آن خبری نیست و بسیج در این حوزه می‌تواند ورود مناسب داشته باشد و اگر ما ورود پیدا نکنیم دچار مشکل می‌شویم.

  وی با بیان اینکه مصرف موادمخدر صنعتی در استان شدیدا افزایش پیدا کرده است، اظهار کرد: استفاده از داروهای آرام‌بخش در خانواده‌ها افزایش پیدا کرد و شبکه‌های اجتماعی نیز به صورت بی‌ضابطه در دسترس قرار دارد.

  رئیس کارگروه فرهنگی و اجتماعی شورای قشر بسیج کارمندی مازندران به مباحث فساد در قانون نیز اشاره کرد و افزود: تخلف در جذب، رانت، رشوه و استفاده از فرصت قانونی از مصادیق بارز فساد است.

  اندرخورا بیان داشت: کمبود منابع مورد نیاز برای مقابله با فساد، ضعف در برابر تصورات درونی، ناامیدی از آینده و عکس‌العمل‌های مراجع ذی‌صلاح، خرافات و تحریف‌ها از آسیب‌های امروز اجتماعی کشور است.

  وی در پایان با اشاره به نقش بسیج در کاهش آسیب‌های اجتماعی کشور و رفع فساد اداری گفت: در حال حاضر مهم‌ترین وظیفه بسیج انجام تکالیف ابلاغی مدنظر مقام معظم رهبری است تا بتوانیم مشکلات فرهنگی و اجتماعی جامعه را بهبود بخشیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات