آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40278
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  برنامه‌های شاگردان کی‌روش در سال ۹۵

  ایران – ایتالیا، شاید قبل از یورو ۲۰۱۶/ دیدار با نیوزیلند در گروی همگروهی با استرالیا

  آوای شمال/ تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در ادامه رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می‌کند سال آینده به جز برگزاری دو دیدار باقی مانده از مرحله اول انتخابی این رقابت‌ها، در صورت صعود به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی سال سرنوشت سازی را برای صعود به جام جهانی پشت […]

  آوای شمال/ تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در ادامه رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می‌کند سال آینده به جز برگزاری دو دیدار باقی مانده از مرحله اول انتخابی این رقابت‌ها، در صورت صعود به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی سال سرنوشت سازی را برای صعود به جام جهانی پشت سر خواهد گذاشت.

  بر همین اساس کادرفنی تیم ملی ایران در صورت صعود به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برنامه‌های مختلفی را برای حضور قدرتمند تیم ملی درنظر گرفته است که از جمله آنها می‌توان به برگزاری دو دیدار تدارکاتی با تیم‌های نروژ و مقدونیه در خردادماه سال آینده در کشور نروژ اشاره کرد که البته برنامه دقیق این دو دیدار تدارکاتی در آینده نزدیک مشخص خواهد شد.

  البته دو فدراسیون فوتبال ایران و ایتالیا نیز سال گذشته برای برگزاری یک دیدار تدارکاتی در سال ۲۰۱۵ به توافق رسیده و حتی قراردادی را نیز به این منظور امضا کردند که در همین راستا ایتالیایی‌ها به دنبال آن هستند تا این دیدار تدارکاتی با شاگردان کی‌روش قبل از یورو ۲۰۱۶ برگزار شود.

  یورو ۲۰۱۶ از تاریخ ۲۱ خرداد تا ۲۰ تیرماه سال آینده برگزار می‌شود و در صورت قطعی شدن دیدار تدارکاتی بین ایران و ایتالیا، به احتمال زیاد این دیدار در یکی از دو تاریخ ۱۳ یا ۱۸ خرداد و به جای یکی از دو دیدار با مقدونیه یا نروژ در سفر تیم ملی به اروپا برگزار می‌شود.

  از سوی دیگر فدراسیون فوتبال نیوزیلند همچنان به برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم ملی اصرار دارد و آنها همچنان منتظر پاسخ فدراسیون ایران برای برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی ایران هستند.

  بر همین اساس این موضوع به صعود تیم ملی به دور نهایی و همگروهی با استرالیا در این مرحله بستگی دارد که در صورت قطعی شدن این همگروهی، شاگردان کی‌روش قبل از دیدار با استرالیا به مصاف همسایه این کشور در قاره اقیانوسیه خواهند رفت.

   

  برچسب ها :

  نظرات