آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40143
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مدیرکل هواشناسی مازندران خبر داد

  باد و طوفان با سرعت ۱۱۵ کیلومتر در مازندران

  آوای شمال/ نوربخش داداشی با اشاره به تغییر وضعیت هوای مازندران، اظهار کرد: از پنج‌شنبه شب با نفوذ سامانه ناپایدار بارشی به استان به‌تدریج از سمت غرب استان شاهد وزش باد شدید، بارش باران و بارش برف در ارتفاعات بودیم. وی بیان کرد: هوای مازندران دچار تغییرات شده و بارندگی از غرب استان در رامسر […]

  آوای شمال/ نوربخش داداشی با اشاره به تغییر وضعیت هوای مازندران، اظهار کرد: از پنج‌شنبه شب با نفوذ سامانه ناپایدار بارشی به استان به‌تدریج از سمت غرب استان شاهد وزش باد شدید، بارش باران و بارش برف در ارتفاعات بودیم.

  وی بیان کرد: هوای مازندران دچار تغییرات شده و بارندگی از غرب استان در رامسر و نوشهر و بارش برف در سیاه بیشه آغاز شده و به سایر شهرهای استان رسیده است.

  مدیرکل هواشناسی مازندران یادآور شد: پیرو در اطلاعیه شماره ۱۸ و اخطاریه شماره ۱۱ این اداره‌کل، بارندگی‌ها از روز پنج‌شنبه در استان آغاز شده و به همراه وزش باد شدید، بارش باران و برف در ارتفاعات هم‌اکنون ادامه دارد.

  داداشی با بیان اینکه سرعت باد در رامسر ۱۱۵ کیلومتر در ساعت بود، افزود: سرعت باد در شهرهای نوشهر۹۴، آمل ۹۴، بابلسر۵۴، ساری ۶۸، دشت‌ناز ۷۶، امیرآباد ۵۴ و گلوگاه ۷۲ کیلومتر در ساعت بوده است.

  این مسئول تصریح کرد: همچنین کاهش دما در مناطق ساحلی و جلگه‌ای تا ۱۵ درجه و در ارتفاعات با توجه به افزایش دما و وزش باد گرم در روزهای قبل تا ۲۰ درجه بوده است.

  مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه هوای مازندران تا اواسط هفته آینده دچار تغییرات است، گفت: در این مدت دریا طوفانی و مواج و برای فعالیت دریانوردی و صید و صیادی نامناسب است.

  داداشی با هشدار نسبت به آب‌گرفتگی معابر عمومی سطح استان، گفت: سطح جاده‌ها لغزنده و آب‌گرفتگی معابر بر اثر شدت بارندگی و وزش باد شدید وجود دارد.

   

  برچسب ها :

  نظرات