آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4014
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ دی, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  سرقت ۲/۵میلیارد تومانی با جعل ماهرانه ۲ چک

  آوای شمال/ مرداد سال‌جاری با ادعاهای نماینده حقوقی یک بانک در دادسرای خارک تهران پرده از کلاهبرداری ۲/۵میلیارد تومانی از سوی یک تبهکار برداشته شد. کارآگاهان اداره ۱۳ پلیس آگاهی تهران وقتی با دستور بازپرس شعبه اول به شعبه این بانک مراجعه کردند پی بردند مرد شیاد از حساب شرکت عمرانی سرشناسی در شهر جدید […]

  آوای شمال/ مرداد سال‌جاری با ادعاهای نماینده حقوقی یک بانک در دادسرای خارک تهران پرده از کلاهبرداری ۲/۵میلیارد تومانی از سوی یک تبهکار برداشته شد.
  کارآگاهان اداره ۱۳ پلیس آگاهی تهران وقتی با دستور بازپرس شعبه اول به شعبه این بانک مراجعه کردند پی بردند مرد شیاد از حساب شرکت عمرانی سرشناسی در شهر جدید پردیس پول ۲/۵میلیاردی برداشت کرده و این اقدام از طریق شعبه دیگری در خیابان کریمخان صورت گرفته است. تیم تحقیق با مراجعه به این شعبه و بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته بانکی موفق به شکار تصویر مرد جوانی شدند که در دو نوبت جداگانه اقدام به برداشت پول میلیاردی از بانک کرده بود.
  وقتی تصویر به‌دست آمده مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت کارآگاهان پی بردند وی مردی به نام خلیل ۲۸ ساله بوده که در نقش مدیر یک شرکت پیمانکاری فعال در زمینه نصب آسانسور با شرکت عمرانی سرشناس شهر جدید پردیس ارتباط کاری داشته است.
  همین شاخه کافی بود تا مأموران خود را در برابر جعل ماهرانه‌ای ببینند که در آن خلیل با اطلاعاتی که از شماره حساب بانکی و همچنین میزان تراکنش مالی حساب جاری متعلق به شرکت عمرانی در اختیار داشت اقدام به جعل آن کرده و با مراجعه به شعبه خیابان کریمخان اقدام به برداشت ۲/۵میلیارد تومان از حساب شرکت کرده بود.
  بنابر این گزارش، باتوجه به اینکه مرد جاعل فراری شده و تجسس‌های پلیسی برای یافتن مخفیگاه وی با گره کوری مواجه شده است، بازپرس خواستار انتشار عکس خلیل شد و از کسانی که اطلاعاتی در زمینه سرنوشت، پاتوق و مخفیگاه وی دارند تقاضا کرد با شماره ۵۱۰۵۵۵۱۳ تماس بگیرند.

  برچسب ها :

  نظرات