آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 24 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4008
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ دی, ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۹
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مرگ شوهر به وسیله دلستر

  آوای شمال/ سرهنگ «برزو همتی» با اعلام این خبر گفت:در پی تماس شهروندی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام فوت مشکوک پسرش در منطقه سرآسیاب، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی در محل حاضر شده و به بررسی موضوع پرداختند. رئیس پلیس ملارد گفت: با آغاز بررسی‌های کارشناسان پلیس آگاهی از وضعیت مقتول،مشخص شد مقتول ۲ […]

  آوای شمال/ سرهنگ «برزو همتی» با اعلام این خبر گفت:در پی تماس شهروندی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام فوت مشکوک پسرش در منطقه سرآسیاب، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی در محل حاضر شده و به بررسی موضوع پرداختند. رئیس پلیس ملارد گفت: با آغاز بررسی‌های کارشناسان پلیس آگاهی از وضعیت مقتول،مشخص شد مقتول ۲ روز گذشته به قتل رسیده و کسی در منزل نبوده است کارآگاهان به دنبال کشف علت مرگ، جسد را به پزشکی قانونی منتقل کردند و در ادامه، تحقیقات از همسایگان و اقوام مقتول آغاز شد.

   

  در روند جمع‌آوری اطلاعات توسط پلیس سرنخی بدست آمد که روز حادثه همسر مقتول با حالتی مضطرب از منزل خارج شده که با احضار وی به پلیس آگاهی و اظهارات ضد و نقیضش، فرضیه قتل پررنگ‌تر شد. همتی گفت: پزشکی قانونی علت مرگ را وجود الکل و ترکیبات مسموم دیگر در بدن مقتول اعلام کرد، متهم که با تناقض گویی سعی بر کتمان قتل داشت،سرانجام دربازجویی‌های پلیس به قتل همسرش با همدستی خواهر ۱۴ ساله خود اعتراف کرد.

   

  قاتل در بازجویی‌های پلیس، اختلافات خانوادگی را علت اصلی قتل اعلام کرد وگفت با همدستی خواهر ۱۴ ساله اش با تهیه مقداری الکل و افزودن مواد مسموم کننده به دلستر، آن را به همسرش خورانده و پس از مرگ نیز او را رها کرده و از مهلکه گریخته است. دو خواهر قاتل پس از دستگیری به همراه پرونده جهت رسیدگی روانه دادسرا شدند.

  برچسب ها :

  نظرات