آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40049
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مازندران، با ۳۰ اثر در ششمین جشنواره مردمی عمار حاضر می‌شود

  آوای شمال/ روابط عمومی عمار اعلام کرد؛ مازندران، با ۳۰ اثر در ششمین جشنواره مردمی عمار حاضر می‌شود. براساس اعلام روابط عمومی جشنواره مردمی عمار، فیلمسازان و هنرمندان استان مازندران از زمان انتشار فراخوان ششمین دوره این جشنواره تاکنون، ۳۰ اثر به دبیرخانه عمار ارسال کرده‌اند.   به گزارش آوای‌شمال، براساس اعلام روابط عمومی جشنواره […]

  آوای شمال/ روابط عمومی عمار اعلام کرد؛ مازندران، با ۳۰ اثر در ششمین جشنواره مردمی عمار حاضر می‌شود.

  براساس اعلام روابط عمومی جشنواره مردمی عمار، فیلمسازان و هنرمندان استان مازندران از زمان انتشار فراخوان ششمین دوره این جشنواره تاکنون، ۳۰ اثر به دبیرخانه عمار ارسال کرده‌اند.

   

  به گزارش آوای‌شمال، براساس اعلام روابط عمومی جشنواره مردمی عمار، فیلمسازان و هنرمندان استان مازندران از زمان انتشار فراخوان ششمین دوره این جشنواره تاکنون، ۳۰ اثر به دبیرخانه عمار ارسال کرده‌اند.

  بنابرین گزارش، بعد از فیلمسازان ساروی که با ۱۶ اثر بیش‌ترین حضور در این جشنواره را دارند، فیلمسازان شهر آمل با پنج اثر، بابل با سه و شهرهای نور، جویبار، بابل، رامسر، سجادرود و بهشهر هرکدام با یک اثر در ششمین جشنواره مردمی عمار شرکت کرده اند.

  بر اساس این گزارش، بیش‌ترین آثار ارسالی فیلمسازان مازندرانی، در قالب‌های مستند و نماهنگ و با موضوعات اقتصاد مقاومتی و نقد درون گفتمانی بوده است و در بهش «فیلم ما» نیز تاکنون هفت اثر حضور دارند.

  گفتنی است ششمین جشنواره مردمی عمار، در دی ماه سال جاری همزمان با حماسه مردمی نه دی، در تهران و نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود و مهلت ثبت‌نام در بخش «فیلم» تا ۱۰ آذر و بخش «فیلم ما» تا ۱۵ آذر است.

  برچسب ها :

  نظرات