آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ , Tuesday 17 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 40035
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محموداباد خواستار شد

  ضرورت اطلاع رسانی بیمه کشاورزان و روستاییان در محمودآباد

  آوای شمال/ جلسه ستاد بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان محمودآباد پیش از ظهر امروز به ریاست فرماندار محمودآباد تشکیل شد. فرماندار شهرستان محمودآباد با اشاره به اهمیت بیمه در بین این اقشار مهم و تأثیرگذار کشور در این جلسه گفت: زندگی عزت مندانه کشاورزان و اقشار ضعیف جامعه در گرو بیمه کشاورزان و روستائیان […]

  آوای شمال/ جلسه ستاد بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان محمودآباد پیش از ظهر امروز به ریاست فرماندار محمودآباد تشکیل شد.

  فرماندار شهرستان محمودآباد با اشاره به اهمیت بیمه در بین این اقشار مهم و تأثیرگذار کشور در این جلسه گفت: زندگی عزت مندانه کشاورزان و اقشار ضعیف جامعه در گرو بیمه کشاورزان و روستائیان و عشایر است و باید مردم از کارکردهای اثر بخش این بیمه مطلع شوند.

  وی مهم ترین مأموریت این ستاد را تعمیم و گسترش سطح پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر عنوان کرد و افزود : این مهم در سایه ارتقاء سطح تعاملات سازنده تمامی نهادها و دستگاه های اجرایی و با اطلاع رسانی مناسب در بین اقشار مختلف جامعه صورت می گیرد.
  یحیی یوسف پور با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت ها در توسعه فعالیت های صندوق جهت خدمت رسانی به مردم گفت: تعامل با علماء، روحانیون، مقامات بومی و محلی در جهت معرفی صندوق و بهره گیری از قابلیت های دستگاههای اداری از جمله دهیاری ها و جهاد کشاورزی و بهداشت و درمان در تحقق ماموریت ها و اهداف و برنامه های این صندوق می تواند کمک حال باشند.
  وی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایری بیش از ۱۶۰۰ نفر در شهرستان محمودآباد تحت پوشش این بیمه قرار گرفته اند که از این تعداد ۱۵۹ نفر از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۱۱۶ نفر از سوی بهزیستی تحت پوشش قرار گرفته و در حال حاضر ۱۸ نفر مستمری بگیر وجود دارد.
  رئیس ستاد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر شهرستان محمودآباد با اشاره به سهمیه سرانه استان مازندران گفت: تا پایان امسال ۲ هزار و ۵۰۰ نفر مشمول بیمه اجتماعی کشاورزی و روستائیان و عشایری در شهرستان محمودآباد هستند که  انتظار می رود در سایه نهضتی همگانی و فراگیر، اطلاع رسانی لازم انجام شود و شهروندان از طریق ۱۰ کارگذار تعیین شده در روستاها نسبت به تحت پوشش قرار گرفتن این بیمه اقدام کنند.

  برچسب ها :

  نظرات