آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ , Saturday 16 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 39803
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  بازتاب نامه دوم رهبر انقلاب به جوانان غربی

  آسوشیتدپرس: رهبر عالی ایران، حملات پاریس را تروریسم کور خواند

  آوای شمال/ یک رسانه مطرح آمریکایی در گزارشی به نامه دوم رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی پیرامون تروریسم پرداخت. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در نامه‌ای به عموم جوانان در کشورهای غربی، حوادث تلخ تروریستی فرانسه را زمینه‌ای برای همفکری خواندند و با برشمردن نمونه‌های دردناکی از «آثار تروریسم مورد حمایت برخی قدرت‌های بزرگ در دنیای […]

  آوای شمال/ یک رسانه مطرح آمریکایی در گزارشی به نامه دوم رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی پیرامون تروریسم پرداخت.

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در نامه‌ای به عموم جوانان در کشورهای غربی، حوادث تلخ تروریستی فرانسه را زمینه‌ای برای همفکری خواندند و با برشمردن نمونه‌های دردناکی از «آثار تروریسم مورد حمایت برخی قدرت‌های بزرگ در دنیای اسلام، پشتیبانی از تروریسم دولتی اسرائیل و لشکرکشی‌های خسارت‌آفرین سالهای اخیر به دنیای اسلام»، خطاب به جوانان خاطرنشان کردند: من از شما جوانان میخواهم که بر مبنای یک شناخت درست و با ژرف‌بینی و استفاده از تجربه‌های ناگوار، بنیانهای یک تعامل صحیح و شرافتمندانه را با جهان اسلام پی‌ریزی کنید. متن نامه‌ی رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است.

  در بازتاب نامه مهم آیت‌الله خامنه‌ای به جوانان غربی، خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی پیرامون نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی تصریح کرد: «رهبر ارشد ایران حملات پاریس را “تروریسم کور” خواند».

  در گزارش این خبرگزاری آمریکایی آمده است: «این اظهارات و بیانیه، اولین واکنش آیت‌الله خامنه‌ای به حملات پاریس بود؛ حملاتی که ۱۳۰ کشته و ده‌ها زخمی برجای گذاشت. پیش از این دولت ایران فورا پس از حملات، آن را محکوم کرده بود».

  این خبرگزاری در بخش دیگری از گزارش خود با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر تروریسم دولتی اسرائیل اینطور تصریح کرد: «ایران اسرائیل را به رسمیت نمی‌شناسد و از گروه‌های ضداسرائیلی چون حماس فلسطین و حزب‌الله لبنان حمایت می‌کند».

   

  برچسب ها :

  نظرات