آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3969
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ دی, ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ورزشی
 •   

  پیست اسکیت محمودآباد یکی از بزرگترین پیست های اسکیت شمال کشور

  آوای شمال/ حبیب حسین زادگان صبح امروز در دیدار با امام جمعه شهرستان محمودآباد گفت: مردم ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی،در همه پروژه های ورزشی همکاری کرده که با وحدت و همدلی مدیران و مردم باید این مشارکت هدفمند شده و توسعه یابد. مدیرکل ورزش و جوانان مازندران افزود: نقش ائمه جمعه سراسر کشور، […]

  آوای شمال/ حبیب حسین زادگان صبح امروز در دیدار با امام جمعه شهرستان محمودآباد گفت: مردم ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی،در همه پروژه های ورزشی همکاری کرده که با وحدت و همدلی مدیران و مردم باید این مشارکت هدفمند شده و توسعه یابد.

  مدیرکل ورزش و جوانان مازندران افزود: نقش ائمه جمعه سراسر کشور، در بسیج کردن مردم برای ورزش همگانی بسیار مهم بوده که انتظار می رود مدیران نیز بتوانند از ظرفیت های موجود در راستای ارائه خدمات ورزشی به مردم تلاش جدی داشته باشند.

  وی افزود: ما بخش اعظمی از انرژی خود را در حوزه جوانان گذاشتیم اما این حوزه، تلاش همه مسئولان و سایر نهادها را می طلبد چرا که مشکلاتی مانند مسکن و اشتغال از دغدغه های اصلی جوانان است.

  حسین زادگان در حاشیه بازدید از پروژه های ورزشی در حال ساخت محمودآباد گفت: پروژه پیست اسکیت سرخ رود محمودآباد یکی از بزرگترین پیست اسکیت شمال کشور است که مراحل اصلی این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۹۰ میلیون تومان انجام و برای افتتاح و بهره برداری از آن، مواردی مانند محوطه سازی، ساخت سرویس بهداشتی و رختکن باید انجام شود.

  وی در پاسخ به سوال خبرنگار آوای شمال مبنی بر اینکه چه پروژه هایی تا پایان امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد خاطرنشان کرد: سالن چند منظوره بهنمیر، سالن تخصصی ورزش های غیر توپی شهید هاشمی نژاد و زمین فوتبال زیارکلا قائمشهر از پروژه های شاخص استان است که تا پایان امسال مورد بهره برداری و استفاده ورزشکاران قرار میگیرد.

  حسین زادگان از امضاء تفاهم نامه با اداره کل ورزش روستایی خبر داد و اذعان داشت: بر اساس این تفاهم نامه مقرر شد، روستاهایی که قابلیت قهرمانی دارند بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

  وی تصریح کرد: استان مازندران ۵۵ درصد از اعتبار امسال در حوزه ورزش را به خود اختصاص داد و تمام تلاش ما این است، پروژه های نیمه کاره در سطح استان، هر چه زودتر به اتمام رسیده و مورد استفاده ورزشکار مازندرانی قرار گیرد.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران به منظور تسهیل در روند ساخت، از پروژه های ورزشی آزادمون،جوراکلا،زردآب،وزرا محله،پیست اسکیت سرخ رود و سالن ورزشی جهان پهلوان حسین توکلی محمودآباد بازدید کرد.

   

  برچسب ها :

  نظرات