آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ , Thursday 20 February 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3957
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ دی, ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۳
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  ۷ لوستر عجیب دنیا که دوست دارید حداقل یکی را داشته باشید!

  آوای شمال/ لوستر از آن دست لوازمی است که تقریبا در هر خانه‌ای پیدا می‌شود اما از بس ظاهر آن‌ها به یکدیگر شبیه شده است، شاید به اندازه کافی جلب توجه نکند. در اینجا برای شما ۷ لوستر با ظاهر عجیب و غریب را به نمایش گذاشته‌ایم، مدل‌هایی که اگر در هر خانه‌ای آویزان شود، […]

  آوای شمال/ لوستر از آن دست لوازمی است که تقریبا در هر خانه‌ای پیدا می‌شود اما از بس ظاهر آن‌ها به یکدیگر شبیه شده است، شاید به اندازه کافی جلب توجه نکند. در اینجا برای شما ۷ لوستر با ظاهر عجیب و غریب را به نمایش گذاشته‌ایم، مدل‌هایی که اگر در هر خانه‌ای آویزان شود، نگاه‌های بسیاری را به سمت خودش خیره خواهد ساخت!

  این لوستر بر پایه اصول دقیق ریاضی ساخته شده است. جنس آن‌ها از فلز بوده و سایه‌هایی که بر روی دیوار انداخته می‌شود، همگی ۶ ضلعی هستند. Etch Pendant Light توسط طراحی به نام تام دیکسون ساخته شده است.

  Etch-Pendant-Light-by-Tom-Dixon

  نام این لوستر عجیب و غریب، بیگانه است! زیرا درست مانند یک موجود فضایی مشغول پیچیده شدن دور طناب است! وزن کم و گرمای پایین از دیگر مشخصات این لوستر غول پیکر ۵۲۰ دلاری است.

  Alien-Lighting-by-Constantin-Wortmann

  اگر تصور کردید که این یک لوستر سنگین وزن چند صد کیلویی است، کاملا در اشتباه هستید! این لوستر با چنین ظاهر عجیبی، از کاغذ ساخته شده است و درست مانند یک کاردستی زیبا بر سقف اتاق شما خودنمایی خواهد کرد.

  Paper-Starburst-Pendant-Light

  یک لوستر با ۱۲ لامپ خاص که سایه‌هایی چون پرنده را بر روی دیوار شما حکاکی می‌کند! ساختار سیم‌های این لوستر به صورتی است که می‌توانید شاخه‌ها را به هر شکلی که دوست دارید بچرخانید یا بالا و پایین ببرید.

  Birdie-Suspension-Light

  اگر به ظاهر چراغ قوه علاقه دارید، این لوستر مخصوص به شماست! نکته جالب برای این مدل، قابلیت استفاده دو گانه آن است. به نحوی که شما می‌توانید یکی از شاخه‌ها را برداشته و به عنوان چراغ قوه در خودروی خود نیز استفاده کنید!

  Torch-Light-by-Sylvain-Willenz

  این لوستر از بقیه مجلسی‌تر به نظر می‌رسد اما از بقیه خاص‌تر نیز است! نامش Atlantis A14 Nickel Suspension و از صدها رشته نیکلی تشکیل شده که به گفته سازنده، طول آن‌ها نزدیک به ۵ کیلومتر از زنجیر می‌رسد! شما می‌توانید به دلخواه این زنجیرها را طراحی کنید و به شکلی زیبا از یک آبشار در بیاورید. البته تصویری که مشاهده می‌کنید، خلاقیت یک هنرمند مشهور ایتالیایی است، پس خرابش نکنید!

  tlantis-A14-Nickel-Suspension-Light

  برای علاقه‌مندان به موسیقی نیز یک لوستر کنار گذاشته‌ایم! Drums Light ترکیبی از چوب و کروم است و درست به مانند درام طراحی شده است تا هر فردی با مشاهده آن، به یاد یک کنسرت موسیقی بیفتد!

  Drums-Light-by-Ludwig-Metals

  برچسب ها :

  نظرات