آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ , Friday 3 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 39458
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  نماینده ولی‌فقیه در مازندران:

  انقلاب به خاطر وحدت پایدار مانده است/ رهبر بسیجی قدرت‌مند داریم

  آوای شمال/ آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه امروز مرکز استان، اظهار کرد: بسیج همان نعمت بزرگ و به تعبیر مقام معظم رهبری، گنج بی‌پایانی است که امام راحل بعد از تسخیر لانه جاسوسی، دستور تاسیس این نهاد را دادند تا دستاوردهای انقلاب اسلامی حفظ و حراست شود. وی با بیان اینکه امروز بسیج […]

  آوای شمال/ آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه امروز مرکز استان، اظهار کرد: بسیج همان نعمت بزرگ و به تعبیر مقام معظم رهبری، گنج بی‌پایانی است که امام راحل بعد از تسخیر لانه جاسوسی، دستور تاسیس این نهاد را دادند تا دستاوردهای انقلاب اسلامی حفظ و حراست شود.

  وی با بیان اینکه امروز بسیج قدرت‌مند، ولایی و مردمی داریم، افزود: امام راحل می‌فرمایند من خودم بسیجی هستم و خودشان را در مقام بسیجی قرار می‌دهند، ما باید همین نگاه را به بسیج داشته باشیم.

  نماینده ولی‌فقیه در مازندران با اشاره به اینکه بسیج و سپاه از ابتکارات و هوشمندی حضرت امام راحل بود، گفت: با وجود فعالیت این دو نهاد، جمهوری اسلامی قدرت‌مند است و رهبر بسیجی قدرت‌مند داریم.

  امام جمعه ساری با بیان اینکه به برکت فعالیت‌های سپاه و بسیج، توطئه دشمنان خنثی شده است، تصریح کرد: انقلاب به خاطر وحدت و رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری و فعالیت سپاه و بسیج، پایدار مانده است.

  طبرسی ادامه داد: سپاه و بسیج اقدامات گسترده خوبی انجام داده‌اند و برخی به دنبال تخریب بسیج، سپاه، قوه‌قضائیه و … هستند، در صورتی که این نهادها پایه‌های انقلاب هستند و تخریب هر یک از این نهادها، جایز نیست، چون شرایط ما بسیار سخت است.

  وی با بیان اینکه سپاه و بسیج کارنامه درخشان دارند، خاطرنشان کرد: شهادت چیز کمی نیست و بسیج، شهادت را در کارنامه خود دارد.

  امام جمعه ساری به اشاره به نشست گازی اخیر در تهران، اظهار کرد: رئیس‌جمهور روسیه بر خلاف عرف دیپلماتیک، از فرودگاه مستقیم به دیدار مقام معظم رهبری رفت و این حرکت پوتین، دنیا را شوکه کرد و اوباما از این وضعیت تعجب کرد.

  وی با بیان اینکه در آستانه برگزاری اربعین حسینی هستیم، گفت: مراسم عزای حسینی، در عین سادگی و به دور از تجملات برگزار شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات