آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ , Friday 6 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 39252
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۶
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  دبیر هیئت فوتبال مازندران خبر داد

  رقابت ۶ نماینده فوتبال مازندران در لیگ دسته یک امیدهای کشور

  آوای شمال/ حمید رسولی با اشاره به رقابت شش نماینده مازندران در فصل جدید این مسابقات گفت: مسابقات لیگ دسته یک فوتبال امیدهای کشور با حضور شش تیم در سه گروه به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود. وی اضافه کرد: تیم‌های داروسازی وتاک ساری و آراد بهمن آمل به عنوان دو نماینده مازندران در […]

  آوای شمال/ حمید رسولی با اشاره به رقابت شش نماینده مازندران در فصل جدید این مسابقات گفت: مسابقات لیگ دسته یک فوتبال امیدهای کشور با حضور شش تیم در سه گروه به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.

  وی اضافه کرد: تیم‌های داروسازی وتاک ساری و آراد بهمن آمل به عنوان دو نماینده مازندران در گروه اول با تیم‌های بعثت کرمانشاه، پلیکان ارومیه، شهرداری تبریز، گسترش فولاد تبریز، شهرداری مهاباد و شهرداری اردبیل هم‌گروه هستند.

  دبیر هیئت فوتبال مازندران افزود: در گروه سوم این مسابقات نیز تیم‌های خونه به خونه بابل، نساجی قائم‌شهر، شهرداری نوشهر و پرسپولیس قائم‌شهر به عنوان چهار نماینده مازندران با تیم‌های ابتکار بجنورد، کاسپین قزوین و پتوی لاله اصفهان هم‌گروه هستند.

  رسولی همچنین از حضور سه نماینده مازندران در لیگ دسته یک جوانان کشور خبر داد و تصریح کرد: این مسابقات نیز در چهار گروه به صورت رفت و برگشت با حضور سه نماینده مازندران برگزار می‌شود.

  وی ادامه داد: تیم‌های بهارنارنج بابل، دانش فریدونکنار و پدیده ساری به عنوان سه نماینده مازندران در لیگ دسته یک جوانان کشور با همراه تیم‌های صبای قم، استعداد درخشان مشهد، پارس خلیج خودرو ایران و مدرسه عالی مشهد هم‌گروه هستند.

  دبیر هیئت فوتبال مازندران در پایان گفت: مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها با حضور رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ و نماینده باشگاه‌ها در فدراسیون برگزار شد.

  برچسب ها :

  نظرات