آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ , Saturday 16 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 39251
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  کشتی‌گیران مازندرانی اعزامی به مسابقات جایزه بزرگ و لیگ جهان:

  برای بهترین نتیجه راهی باکو می‌شوم/ منتظر تصمیم کادر فنی هستم

  آوای شمال/ دو تن از کشتی‌گیران مازندرانی دعوت‌شده به اردوی تیم ملی کشتی برای شرکت در مسابقات بین‌المللی جایزه بزرگ باکو یا مسابقات جام باشگاه‌های جهان که اوایل هفته آینده و پایان هفته جاری در باکو و تهران برگزار می‌شود، در گفت‌وگو با فارس از آمادگی خود برای شرکت در این مسابقات گفتند. همچنین یکی […]

  آوای شمال/ دو تن از کشتی‌گیران مازندرانی دعوت‌شده به اردوی تیم ملی کشتی برای شرکت در مسابقات بین‌المللی جایزه بزرگ باکو یا مسابقات جام باشگاه‌های جهان که اوایل هفته آینده و پایان هفته جاری در باکو و تهران برگزار می‌شود، در گفت‌وگو با فارس از آمادگی خود برای شرکت در این مسابقات گفتند.

  همچنین یکی از بازیکنان که به‌دلیل مصدومیت از مسابقات جام باشگاه‌های جهان جا ماند نیز در گفت‌وگوی ما شرکت کرد.

  کشتی‌گیر جویباری درباره آمادگی خود برای حضور در جام جایزه بزرگ باکو گفت: شرایط خوبی دارم و تلاش می‌کنم که در دو روز باقی‌مانده تا آغاز مسابقات، وضعیت فعلی‌ خود را بهبود ببخشم.

  ایمان صادقی اظهار کرد: سطح مسابقات باکو بسیار بالاست و کشتی‌گیران مطرح دنیا در این تورنمنت شرکت می‌کنند که فرصت خوبی برای ما محسوب می‌شود.

  دارنده دو طلای جوانان جهان ادامه داد: اما من هم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ام و آماده رویارویی با هر حریفی هستم، امیدوارم بتوانم با دعای خیر مردم و کمک خداوند دل مردم کشورم را شاد کنم.

  به گزارش فارس، قهرمانانی چون رضا یزدانی، مسعود اسماعیل‌پور و کمیل قاسمی برای شرکت در مسابقات باکو اعلام حضور نکردند و محمدحسین محمدیان دیگر کشتی‌گیر مازندرانی نیز به اردو دعوت نشده است.

  * به احتمال زیاد با تیم آمریکا در لیگ جهانی حاضر می‌شوم

  کشتی‌گیر آینده‌دار تنکابنی که زمزمه‌های حضورش در جام جایزه بزرگ باکو به گوش می‌رسید، به خبرنگار فارس گفت: به احتمال فراوان به‌دستور کادر فنی در لیگ جهانی به‌همراه تیم آمریکایی حاضر می‌شوم.

  مجتبی گلیج قهرمان جوانان جهان در سال ۲۰۱۵، اظهار کرد: با وجود اینکه از نظر بدنی و روانی شرایط خیلی خوبی برای کشتی‌ گرفتن در باکو را دارم، اما بی‌چون و چرا مطیع کادر فنی هستم و هرجا که مربیان تصمیم بگیرند، کشتی می‌گیرم.

  وی در مورد عقد قرارداد خود با تیم آمریکایی بیان کرد: امروز به فدراسیون و نزد آقای هادی حبیبی رئیس کمیته لیگ کشتی می‌روم تا وضعیتم برای حضور در لیگ جهانی مشخص شود.

  * جام باشگاه‌های جهان را به‌دلیل آسیب‌دیدگی از دست دادم

  دیگر کشتی‌گیر جویباری درباره وضعیت خود برای شرکت در لیگ جهانی گفت: در مرحله آخر لیگ کشور با تیم کفایتی مشهد قرارداد بسته و کشتی گرفتم، اما مصدومیت از ناحیه گردن باعث شد تا نتوانم در لیگ جهانی شرکت کنم.

  عزت‌الله اکبری درباره این تورنمنت اظهار کرد: نخستین دوره مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان در شهر جویبار برگزار شد که از سطح خوبی برخوردار بود، اما امسال تیم‌های به‌مراتب بهتری در مسابقات شرکت کردند که همین امر سبب بالا رفتن کیفیت مسابقات می‌شود.

  دارنده مدال نقره کشتی آزاد جهان در ۲۰۱۳، در پایان ضمن ابراز ناراحتی خود به‌دلیل مصدومیتی که برای او پیش آمده است، گفت: امیدوارم یکی از تیم‌های ایرانی فاتح مسابقات شود تا کاپ قهرمانی در کشورمان بماند.

  به گزارش فارس، دومین دوره مسابقات جام باشگاه‌های جهان نیز روزهای پنجم و ششم آذرماه جاری در تهران برگزار می‌شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات