آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , Friday 13 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 39065
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > حوادث
 •   

  تیراندازی در «نیواورلئان» آمریکا ۱۶ زخمی برجا گذاشت

  آوای شمال/ اواخر یکشنبه شب به وقت محلی ( بامداد امروز به وقت تهران) یک حادثه تیراندازی در شهر «نئو اورلئان» آمریکا به وقوع پیوست. بنا به گزارش روزنامه آمریکایی «یو اس ای تودی»، پلیس نئواورلئان می‌گوید که در این حادثه بیش از ۱۶ نفر زخمی شده‌اند که به بیمارستان انتقال یافته‌اند. طبق این گزارش، […]

  آوای شمال/ اواخر یکشنبه شب به وقت محلی ( بامداد امروز به وقت تهران) یک حادثه تیراندازی در شهر «نئو اورلئان» آمریکا به وقوع پیوست.

  بنا به گزارش روزنامه آمریکایی «یو اس ای تودی»، پلیس نئواورلئان می‌گوید که در این حادثه بیش از ۱۶ نفر زخمی شده‌اند که به بیمارستان انتقال یافته‌اند.

  طبق این گزارش، این حادثه تیراندازی حدود ساعت ۱۸:۰۰ روز یکشنبه به وقت محلی (۳:۳۰ صبح دوشنبه به وقت تهران) در حالی رخ داد که ۵۰۰ نفر در زمین بازی «بانی فرند» جمع شده بودند تا یک کلیپ ویدئویی را تهیه و فیلمبرداری کنند.

  سخنگوی پلیس نئواورلئان به آسوشیتدپرس اعلام کرده است که این فیلم بدون مجوز استفاده از پارک در حال تهیه بوده است و پلیس در مسیر رسیدن به پارک بود تا مانع از فیلمبرداری این ویدئوکلیپ شود که از حادثه تیراندازی مطلع شد.

  برخی گزارش‌ها نیز حکایت از آن دارد که شاهدان ماجرا مردی را با یک مسلسل نقره‌ای دیده‌اند که از صحنه حادثه فرار می‌کند اما تیراندازی همچنان بعد از فرار این مرد از صحنه ادامه داشته است.

  آمبولانس‌ها به محل حادثه اعزام شدند و ۱۰ نفر از زخمی‌های این حادثه به بیمارستان‌های اطراف منتقل شدند و پلیس بعد از مدتی متوجه شد که ۶ نفر از زخمی‌ها نیز با خودروهای شخصی به بیمارستان منتقل شدند.

  گزارش‌ها حکایت از آن دارد که هنوز عاملان این حمله دستگیر نشده‌اند و انگیزه این تیراندازی نامشخص است.

  شبکه «فاکس‌نیوز» نیز گزارش کرد که درگیری بین دو گروه از افراد در یک پارک نئواورلئان منجر به تیراندازی شد که در نهایت به زخمی شدن دستکم ۱۶ نفر منتهی شد.

  آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت‌های مرتبط با شلیک گلوله منجر می‌شود اما لابی سلاح در این کشور به اندازه‌ای قدرتمند است که حتی کنگره آمریکا نیز حاضر نیست قوانینی را برای محدود کردن حمل سلاح در این کشور به تصویب درآورد.

   

  برچسب ها :

  نظرات