آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , Tuesday 10 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 39037
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مأموریت امروز سپاه و بسیج بصیرت افزایی جامعه است/ اجرای ۳۵۰ برنامه هفته بسیج در محمودآباد

  آوای شمال/  سرهنگ پاسدار سید تقی کیا امروز در گفت و گو با خبرنگاران با تبریک هفته بسیج به موضوع تشکیل بنیان بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره)اشاره کرد و گفت: بسیج به فرمان امام راحل به منظور حفظ انقلاب و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل شده است و این انقلاب، خودجوش و […]

  آوای شمال/  سرهنگ پاسدار سید تقی کیا امروز در گفت و گو با خبرنگاران با تبریک هفته بسیج به موضوع تشکیل بنیان بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره)اشاره کرد و گفت: بسیج به فرمان امام راحل به منظور حفظ انقلاب و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل شده است و این انقلاب، خودجوش و با اراده مردم رقم خورد و با پشتوانه مردمی از هرگونه لطمه و گزند دشمن در امان است.
  وی افزود: بسیج توده های مردم برای دفاع از کیان جمهوری اسلامی ایران موجب سربلندی و عزت ایران در هشت سال جنگ نابرابر شد و امروز نیز بسیج در تمامی صحنه ها حضور داشته و نسبت به تمام حوزه ها احساس تکلیف می کند.
  فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد با اشاره به فعالیت های بسیج و سپاه در تمامی عرصه ها اظهار کرد: امروز بسیج و سپاه در حوزه سازندگی و کمک به محرومان و مستضعفان و در حوزه های علمی و اجتماعی ورود داشته است و امروز تلاش سپاه برای حفظ هویت ملّی و سیاسی جامعه است.
  کیا خاطرنشان کرد: سپاه بعد از جنگ در چهار حوزه فرهنگی و تبلیغی، آموزش و تربیتی، بصیرت افزایی و سیاسی و خدمت رسانی به محرومین ماموریت دارد و امروز تلاش سپاه برای توجه به آحاد مردم جامعه است.
  وی با تأکید بر اینکه امروز جنگ با دشمن با اسلحه نیست، تصریح کرد: دشمن در خاکریز جنگ نرم و به صورت خاموش در حال کینه توزی و جنگ است و جنگ نرم یعنی نفوذ و تسخیر فکر و عقیده مردم و امروز سپاه با بصیرت افزایی و بیداری اسلامی ارزشهای اسلامی جامعه را حفظ و گسترش داده است.
  فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد با بیان اینکه یکی از ماموریت های سپاه اعزام جوانان به سرزمین راهیان نور است، گفت: در سال گذشته دو هزار نفر از جوانان شهرستان در قالب کاروان دانشجویی و دانش آموزی به مناطق جنگی اعزام شدند.
  وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: امروز سپاه در حوزه اشتغال از بسیجیان فعال که اقدام به راه اندازی کارخانه و کارگاه های تولیدی کنند، حمایت کرده که بر این اساس در سال گذشته مبلغ یک میلیارد و ۱۴۵ میلیون تومان تسهیلات در قالب وام اشتغال زایی به بسیجیان شهرستان محمودآباد پرداخت شد.
  کیا با تشریح برنامه های هفته بسیج امسال در محمودآباد گفت: ۳۵۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان محمودآباد در حال برگزاری است که ۵۰ برنامه شاخص شهرستان در قالب روزشمار به کلیه ادارات ابلاغ شده است.
  فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد مهم ترین برنامه های هفته بسیج را برگزاری یادواره شهدا، نشست های سیاسی و بصیرتی، غبار روبی مزار مطهر شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا عنوان کرد.

  برچسب ها :

  نظرات