آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 39028
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۳
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  رئیس سازمان بسیج سازندگی خبر داد

  بسیج سازندگی ۶۶ هزار بیسواد را امسال باسواد می‌کند/شرکت یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در اردوها

  آوای شمال/ سردار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی در خصوص همکاری مشترک آموزش و پرورش و سازمان بسیج سازندگی اظهار داشت: موضوع مشترک بین ما و آموزش و پرورش بحث نهضت‌ سوادآموزی است. وی ادامه داد: برطرف کردن این مسئله نیاز به یک حرکت جهادی دارد و امسال در برنامه خود ۶۶ هزار بیسواد […]

  آوای شمال/ سردار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی در خصوص همکاری مشترک آموزش و پرورش و سازمان بسیج سازندگی اظهار داشت: موضوع مشترک بین ما و آموزش و پرورش بحث نهضت‌ سوادآموزی است.

  وی ادامه داد: برطرف کردن این مسئله نیاز به یک حرکت جهادی دارد و امسال در برنامه خود ۶۶ هزار بیسواد را پیش‌بینی کرده‌ایم تا بتوانیم بخشی از بیسوادان را باسواد کنیم و استان‌ها در این خصوص در حال کار کردن هستند.

  سردار غلامی افزود: پیگیری‌هایی با آموزش و پرورش انجام می‌دهیم تا زمینه‌ای را فراهم کرده و ورود جدی‌تری به بخش سوادآموزی داشته باشیم و برای حل این مشکل از توانمندی و انگیزه بسیج استفاده شود و در حال رایزنی با مسئولان نهضت سوادآموزی هستیم تا برای سال آینده به یک جمع‌بندی نهایی برسیم.

  رئیس سازمان بسیج سازندگی درخصوص اردوهای هجرت افزود: فلسفه شکل‌گیری بسیج سازندگی بحث پر کردن اوقات فراغت جوانان و دانش‌آموزان بود و در حال حاضر به صورت اردوهای یک روزه تا ۸ روزه در طول سال با آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌ها در ارتباط هستیم.

  وی تصریح کرد: امسال نیز در تمام اردوهای خود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در آغاز سال برنامه‌ریزی شده است که در ۹ ماهه امسال چیزی حدود ۷۰۰ هزار نفر از سقف اردوهایی که باید برگزار می‌شد، اجرا شده است و دانش‌آموزان نیز در دل این موضوع و اردوهای هجرت هستند.

  سردار غلامی با بیان اینکه اردوهای تخصصی اقشار مختلف مانند پزشکان، هنرمندان و فرهنگیان را داریم، خاطر نشان کرد: بسیج محلات نیز اردوهای یک روزه برای اعزام بسیجیان دارد و موفقیت‌های خوبی به دست آمده و بنا داریم با پیگیری‌هایی که وجود دارد برای ۵ ساله ششم که از سال آینده شروع می‌شود، توسعه جدی در این حوزه داشته باشیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات