آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , Tuesday 10 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 39027
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۳
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  سردار نقدی در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی:

  اقتصاد مقاومتی در حد سیاست‌های روی کاغذ باقیمانده است

  آوای شمال/ سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی که توسط بسیج سازندگی به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، اظهار داشت: تمام تلاش دشمن این است که ما را به این نتیجه برساند که تنها راه پیشرفت، کنار آمدن با امریکا است اما ملت ایران ٣۶ سال با […]

  آوای شمال/ سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی که توسط بسیج سازندگی به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، اظهار داشت: تمام تلاش دشمن این است که ما را به این نتیجه برساند که تنها راه پیشرفت، کنار آمدن با امریکا است اما ملت ایران ٣۶ سال با این تفکر جنگید و ثابت کرد می‌توان با امریکا مبارزه کرد و به پیشرفت رسید.

  نقدی ادامه داد: برخی بر این باورند که باج سیاسی دهیم و فناوری و سرمایه خارجی وارد کنیم تا اقتصاد پیشزفت کند اما باید به این افراد گفت که با باج سیاسی، سرمایه خارجی وارد نمی‌شود.

  وی افزود: اگر تولید داخل و اقتصاد مولدمان سودآور باشد، آن وقت سرمایه خارجی هم به سمت ما می‌آید.

  رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه متاسفانه اقتصاد مقاومتی تنها در حد سیاست ها روی کاغذ باقیمانده است، گفت: بر خلاف آنچه که گفته می‌شود، ما در داخل نقدیگی فراوان داریم؛ مشاهده کردید که در طول ۶ روز، ١١٠ هزار خودرو فروختند پس معلوم شد نقدینگی فراوانی در کشور وجود دارد.

  سردار نقدی اظهار داشت: ان‌شاءالله در برنامه ۵ ساله ششم، ظرفیت بسیج سازندگی را به ۵ برابر ظرفیت فعلی خواهیم رساند که این خبر بدی برای امریکا خواهد بود.

  وی همچنین گفت: در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که بعد از فرمایشات رهبر معظم انقلاب، در دولت تشکیل شد، بسیج حدود ١٢ مدل و الگو اقصادی مقاومتی در بخش های گوناگون را به دولت ارائه کرد.

  رئیس سازمان بسیج خاطرنشان کرد: در ٢ سال و نیم گذشته بدون یک ریال سرمایه گذاری دولتی، حدود ١۴٠ هزار شغل مستقیم و ٢٢۵ هزار شغل غیرمستقیم ایجاد کردیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات