آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , Monday 16 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 39020
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۹
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  رسایی: از لایحه شفافیت مالی انتخابات استقبال می‌کنیم/ لاریجانی: لایحه در زمان مقرر در مجلس بررسی می‌شود

  رسایی: از لایحه شفافیت مالی انتخابات استقبال می‌کنیم/ لاریجانی: لایحه در زمان مقرر در مجلس بررسی می‌شود

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان، در تذکر آیین‌نامه‌ای خود درباره ماده ۲۳ لایحه بیمه اجباری، خسارات وارد شده شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه اظهار داشت: دولت لایحه‌ای را در تاریخ ۲۴ آبان‌ماه تقدیم مجلس کرده اما روی این […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان، در تذکر آیین‌نامه‌ای خود درباره ماده ۲۳ لایحه بیمه اجباری، خسارات وارد شده شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه اظهار داشت: دولت لایحه‌ای را در تاریخ ۲۴ آبان‌ماه تقدیم مجلس کرده اما روی این لایحه تاریخ ۱۹ آبان‌ماه درج شده است و این در صورتی که این لایحه روز ۲۴ آبان توزیع نشد و روز بعد به دست ما رسید؛ لایحه مربوط به شفافیت منابع مالی و هزینه‌های انتخابات.

  وی ادامه داد: در همان شب وزیر کشور در تلویزیون اعلام کرد که ما لایحه‌ای را به مجلس داده‌ایم که فردا روزنامه‌ها تیتر زدند «هراس از شفافیت».

  نماینده مردم تهران در مجلس در همین زمینه تصریح کرد: مجلس هفته گذشته ۳ روز جلسه داشته است، امروز هم من لیست را نگاه کردم و دیدم ۱۵ دوفوریتی در لیست بود. من و بسیاری از نمایندگان از شفافیت هزینه‌های انتخاباتی استقبال می‌کنیم اما اینطور با حیثیت مجلس بازی کردن با اهداف سیاسی و انتخاباتی درست نیست.

  «برداشت شده است که مثلا ما می‌ترسیم، ولی خیر، خیلی هم خوب است، ولی این سازوکار دارد و باید از حیثیت مجلس دفاع شود. آقای لاریجانی نباید تلقی شود که مجلس این را نمی‌خواهد.»

  به گزارش فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر رسایی اظهار داشت: این لایحه در وقت معین داده شده و تاخیر و تعللی در کار نبوده است و مطابق ضوابط در نوبت قرار دارد و حتما مطرح خواهد شد. اینکه گفته شده مجلس تعلل کرده است، حرف نادرستی است.

   

  برچسب ها :

  نظرات