آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ , Monday 18 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3895
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ دی, ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۹
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  سرنشینان ۱۵ دستگاه خودروی گرفتار شده در کولاک در محور تکاب – شاهین دژ نجات یافتند

  آوای شمال/ کاظم پاشایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این خودروها به دلیل بارش شدید برف و کولاک شب گذشته در گردنه مایین بلاغ در محور تکاب به شاهین دژ گرفتار شده بودند که با حضور به موقع نیروهای راهداری و امدادی نجات داده شدند. وی گفت: علاوه بر آن، […]

  آوای شمال/ کاظم پاشایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این خودروها به دلیل بارش شدید برف و کولاک شب گذشته در گردنه مایین بلاغ در محور تکاب به شاهین دژ گرفتار شده بودند که با حضور به موقع نیروهای راهداری و امدادی نجات داده شدند.

  وی گفت: علاوه بر آن، یک دستگاه خودروی سواری دیگر که سرنشینان آن را پنج نفر از معلمان روستایی تشکیل می دادند، با تلاش ماموران راهداری در محور تکاب – ایرانخواه نجات داده شدند .

  پاشایی افزود: بارش شدید برف توام با کولاک از روز گذشته تمام محورهای مواصلاتی این شهرستان را فرا گرفته و موجب کاهش دید رانندگان شده و مشکلاتی را برای خودروهای عبوری از محورهای مواصلاتی این شهرستان و محورهای روستایی به وجود آورده است .

  وی ارتفاع برف در محور تکاب به شاهین دژ و تکاب به ایرانخواه را به ترتیب ۲۰ و ۳۰ سانتی متر اعلام کرد و گفت: ارتفاع برف در گردنه های محور ایرانخواه به ۶۰ سانتی متر و در محور روستایی زره شوران – عربشاه به حدود یک متر نیز رسیده است .

  پاشایی اضافه کرد: به رغم تداوم بارش ها و کولاک در بسیاری از محورهای این شهرستان با تلاش شبانه روزی راهداران مستقر در این محورها، تمام راههای مواصلاتی این شهرستان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد .

  وی از رانندگانی که قصد تردد از این محورها را دارند خواست تا از مسیرهای دیگری برای ادامه سفر خود استفاده کرده و در صورت تردد در این محورها خودروهای خود را به زنجیر چرخ و دیگر امکانات ایمنی مجهز کنند.

  تکاب در جنوبی ترین نقطه آذربایجان غربی و در یک منطقه سردسیر و کوهستانی واقع شده است .

  برچسب ها :

  نظرات